Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Рада Національного банку України затвердила кошторис адміністративних витрат на 2021 рік - Голова Ради НБУ Богдан Данилишин

Рада Національного банку України затвердила кошторис адміністративних витрат на 2021 рік - Голова Ради НБУ Богдан Данилишин
143068 ПЕРЕГЛЯДІВ

12 листопада 2020 року відбулося засідання Ради Національного банку України (далі – Рада), на якому затверджено кошторис адміністративних витрат на 2021 рік, поданий Правлінням Національного банку України (далі – Правління).

Рада затвердила показники кошторису адміністративних витрат з урахуванням пропозицій, поданих Аудиторським комітетом Ради по оптимізації окремих витрат, які були погоджені з Правлінням під час детального обговорення.

Кошторис адміністративних витрат затверджено із дотриманням строку, визначеного підпунктом 4 статті 9 Закону України «Про Національний банк України» та на підставі визначених цим законом повноважень Ради.

Кошторис враховує потреби із забезпечення ефективного виконання Національним банком його функцій, а також необхідність організації віддаленої роботи його працівників в умовах пандемії COVID-19 та посилення безпеки інформаційних технологій.

З метою раціонального використання коштів, Рада надала Правлінню низку рекомендацій, спрямованих на забезпечення дієвих контролів, поліпшення соціального захисту працівників та пенсіонерів, підвищення ефективності управлінських рішень, в тому числі на організаційному рівні.

Скріншот: сайт НБУ

Голова Ради НБУ Богдан Данилишин

 

Теги: Голова ради НБУ Богдан Данилишин , Богдан Данилишин, Голова Ради НБУ,НБУ , Національний банк України

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення