Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні (ФОТО)

Генпрокурор Ірина Венедіктова зустрілася Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні (ФОТО)
169960 ПЕРЕГЛЯДІВ

У вівторок, 17 листопада 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Ельмірою Ахундовою.

Вони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва, а також надання взаємної міжнародно-правової допомоги.

«Ми відкриті до співпраці і зі свого боку гарантуємо швидку реакцію на питання, які виникають у рамках надання міжнародно-правової допомоги. Ми завжди діяли і продовжуватимемо рухатися у чітких рамках міжнародного правового поля та українського законодавства», - наголосила Генеральний прокурор.

Посол завірила, що Азербайджан також зацікавлений у розвитку міжнародних відносин та зауважила, що Генеральний прокурор Азербайджанської Республіки висловив намір особисто зустрітися з Іриною Венедіктовою для поглиблення співпраці.

gp.gov.ua

Теги: Генеральний прокурор,Ірина Венедіктова,Азербайджан ,Ельміра Ахундова

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення