Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В ІСТИННО ВЕЛИКОЇ ЛЮДИНИ - МІЗРАХА АРКАДІЯ АНАНІЙОВИЧА, ПРЕКРАСНОГО БАТЬКА, ЛЮБЛЯЧОГО ЧОЛОВІКА, НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО ДІДУСЯ ТА ГЕНІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА, НАСТАВНИКА! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ В ІСТИННО ВЕЛИКОЇ ЛЮДИНИ - МІЗРАХА АРКАДІЯ АНАНІЙОВИЧА, ПРЕКРАСНОГО БАТЬКА, ЛЮБЛЯЧОГО ЧОЛОВІКА, НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО ДІДУСЯ ТА ГЕНІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА, НАСТАВНИКА! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!
136940 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як досягнути успіху в житті? – Цим питанням задаються чи не всі жителі нашої планети, і частина – знаходить відповіді на нього та добиваються заповітних вершин. Але як зробити так, щоб ціле життя було великим успіхом, наповненим значущими досягненнями – знають одиниці. А серед цієї когорти, без перебільшення Великих людей в перших рядах твердо крокує сьогоднішній іменник – професор, ректор Вінницького інституту конструювання одягу і підприємництва, педагог з 38-річним стажем, прекрасний батько, люблячий чоловік та неперевершений дідусь - МІЗРАХ АРКАДІЙ АНАНІЙОВИЧ.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС - АРКАДІЄ АНАНІЙОВИЧУ! ВИ ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ! ВИ ВЕЛИКА ЛЮДИНА, ЯКА ВИХОВИЛА ДВОХ ПРЕКРАСНИХ СИНІВ ІГОРЯ ТА АНАТОЛІЯ! ВИ ЛЮБЛЯЧИЙ ЧОЛОВІК СВОЄ ПРЕКРАСНОЇ ДРУЖИНИ МАРІЇ! ВИ НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ДІДУСЬ СВОЇХ ВНУКІВ І ЧУЙНИЙ ПЕДАГОГ ТА ДРУГИЙ БАТЬКО ДЛЯ СВОЇХ СТУДЕНТІВ! ВИ ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ!!! ВІТАЄМО ВАС!!!

Мізрах Марія і Мізрах Аркадій. 53 роки разом!

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії Анатолій Мізрах та відомий політичний експерт Ігор Мізрах

Сьогодні у Аркадія Ананійовича День Народження - і дай Боже кожному, озираючись на пройдений життєвий шлях, бачити там стільки ж приводів для гордості як у нього!!! Щаслива сім’я, розумні та відомі діти, успішна наукова діяльність , справа всього життя - відомий на всю Україну Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва – і це явно не все, що ховається за мужніми плечима «винуватця» сьогоднішнього свята.

Знання, досвід та любов до дітей - ось саме те, що є запорукою успіху в житті та допомагає справлятися з будь-якими труднощами Аркадію Ананійовичу. Та найголовнішим його досягненням поправу можна вважати те, що свої знання і любов він передає своїм дітям, внукам та студентам!!!

Аркадій Ананійович – це приклад мужності, відповідальності, сили, втілення поняття «справжній мужчина». Він батько яким гордяться діти, він чоловік, який ні на мить не поставив під сумнів любов до своєї дружини, педагог – якого наслідує не одне покоління студентів! Аркадій Ананійович – це людина, яка своїм життя доводить всім просту істину: доброта, любов, щирість і трошечки настирної праці – роблять цей світ кращим.

Хай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Нехай успіх, радість і натхнення й надалі будутьВашими постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку енергії і щастя. Весни в душі, тепла рідних, взаєморозуміння та щирості, мільярдів щасливих моментів, виконання бажаного, райдужного настрою, квітучого здоров’я, безперервного позитивного потоку подій, життєрадісності, всепоглинаючої і справжньої любові від близьких. Анайголовніше, залишайтесь такою ж природною, чуйною, щирою і душевною людиною - якою Ви є на протязі всього життя!!!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС - АРКАДІЄ АНАНІЙОВИЧУ!

З НАЙКРАЩИМИ ТА НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ ВАШІ ДІТИ, ДРУЖИНА ТА ВНУКИ!!!

Теги: Мізрах Аркадій, Ігор Мізрах,Аркадій Ананійович Мізрах,Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва,Мізрах,Мизрах Аркадий Ананьевич

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення