Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині знайшли 15-річну дівчинку, яку шукали два дні

На Дніпропетровщині знайшли 15-річну дівчинку, яку шукали два дні
32447 ПЕРЕГЛЯДІВ


Валерія Хомутинник пішла з дому та не повернулася. Причиною стала сварка з родиною, які наступного дня звернулися до правоохоронних органів. Дводенні пошуки закінчилися успішно.
У неділю, 22 листопада, в селі Червоноіванівка пропала 15-річна Валерія Хомутинникова. Юна жителька села Пішла з дому близько другої години. З собою у неї не було телефону, тому батьки не могли зв'язатися з донькою та не знали, де вона знаходиться. 23-го листопада її мати звернулася до поліції. Вона розповіла, що посварилися з донькою і та пішла з дому. Спочатку батьки намагалися знайти підлітка самостійно, але всі пошуки виявилися марними. Правоохоронці відразу ж приступили до справи: вони задіяли особовий склад Криничанського відділення поліції і міста Кам'янське. Орієнтування передали в ЗМІ і інших відділеннях.
Правоохоронці перевірили всі можливі місця, де могла перебувати неповнолітня. Вони обстежили лісопаркову і прибережну зони і поспілкувалися з друзями дівчинки. Також вони поговорили з водіями маршруток і автобусів, але ніхто з них не бачив Валерію.
В цей час небайдужі жителі повідомили в поліцію ймовірне місцезнаходження дівчинки. Слуги закону відразу ж виїхали туди для перевірки. Коли Валерія побачила людей у формі, то спробувала сховатися в кущах, бо знала, що її шукають.
На щастя, дівчинка не постраждала. Пізніше за інформацією поліції стало відомо, що неповнолітню Валерію доставили цілою додому. Ніяких правопорушень по відношенню до неї і нею абсолютно не було.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення