Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Дніпропетровщині відреставрували 4 мости

На Дніпропетровщині відреставрували 4 мости
43776 ПЕРЕГЛЯДІВ

За 2020 рік на Дніпропетровщині провели та закінчили капітальний ремонт 4-х мостів, ще два очікують своєї черги. Всього їх від реставрували у таких районах: Павлоградському, Солонянському та в Нікопольському.

Представник Дніпровської ОДА Олександр Бондаренко повідомляє, що держадміністрація робить все для того, щоб зберігати інфраструктуру області у належному вигляді. Скоро всі мости будуть відремонтовані, і на черзі тепер стоять аварійні дороги, якими ніхто не займався ще з часів війни. З приводу вже відреставрованих об’єктів, то по ним сміливо можна пересуватися та не боятися.

Невеличкий місток між Миронівкою та Шолоховим був у занадто аварійному стані – середні опори деформувалися, а бокові стінки були повністю розваленими. Робочі міст відновили, були встановлені нові опори та балки.

Із переправним мостом в Солонянському районі вирішили по іншому: через велику загрозу паводків там була встановлена водопропускна труба, а сама конструкція стала набагато надійнішою.

Ще два мости між Зеленим та Богуславом повністю закінчені, а третій знаходиться на завершальних етапах роботи. До весни 2021 року планують завершити інші 2, що залишилися.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення