Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Міністр інфраструктури Криклій розсварив Україну вже з другою країною підряд

Міністр інфраструктури Криклій розсварив Україну вже з другою країною підряд
147652 ПЕРЕГЛЯДІВ

Спершу його не пустили на зустріч з прем'єром Казахстану, бо український міністр (!) надав казахам (!!) фальшивий тест на КОВІД (!!!). Прем'єру Шмигалю довелося офіційно вибачатися перед казахами. Але то були ще квіточки. Кріклій нас ще й з Польщею розсварив! 

Після того як польська сторона пішля Україні на зустріч і виділили Україні додаткові 5000 дозволів для автомобільних перевізників на кінець 2020 - початок 2021 р., міністр Криклій з блатною простотою написав на ФБ "Дотиснули поляків!" 

Певно - міністр не в курсі що поляки теж читають ФБ, особливо - ФБ міністрів, і в тому числі - українською. Поляки зразу ж заявили, що рішення потребує додаткових консультацій на рівні урядів двох країн. В переклад з дипломатичної на українську це означало: "Ща ми вам проведемо майстер-клас по дотисканню - не раді будете". 

Як ви гадаєте, чим цей скандал завершиться? Віщую - нічим. По-перше, Криклій - явний висуванець самого "потужного міністра" Авакова - від приходу Арсена Борисовича в МВС і до президентських виборів 2019 р., саме в апараті МВС працював Криклій. Ментівські звички, як бачимо, простою зміною роботи не видаляються. 

По-друге - а чьо? Криклій - типовий зелений міністр. Колишній нардеп від "Слуги народу". Знати треба, Криворізька школа економіки = гопота з 95-го кварталу + шоу "Квартал-95".

Джерело

Теги: Міністр інфраструктури,Владислав Криклій,Криклій

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео