Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Український технологічний стартап Sem Technology переміг в міжнародному конкурсі PAP-FOR Awards

Український технологічний стартап Sem Technology переміг в міжнародному конкурсі PAP-FOR Awards
69446 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щорічно, одна із найпотужніших виставок Східної Європи PAP-FOR об'єднує кращих фахівців целюлозно - паперової промисловості з усього світу.  Не дивлячись на те, що в цьому році захід проходив у онлайн форматі, організатори вперше провели вручення спеціалізованої премії PAP-FOR Awards. 

Група експертів ретельно та завчасно вивчила досягнення і розробки різних компаній і за спеціальною бальною системою було обрано переможців.

У номінації «Інноваційне рішення в області виробництва обладнання» перемогла молода українська компанія Sem Technology. Досягненням стало те, що в номінації розглядалися великі європейські розробники, а головним суперником за перше місце був визнаний лідер ринку зі створення обладнання для паперової галузі Andritz AGВ (Австрія).

Попри всі труднощі 2020 року українські розробники ввели в експлуатацію і представили на ринку абсолютно нову лінію з виробництва екологічно чистого упаковування.  Виробнича лінія працює на поновлюваній сировині - макулатурі, володіє рядом унікальних технологічних характеристик і є яскравим прикладом виробничої лінії з мінімальним впливом на навколишнє середовище.  

Приємно відзначити, що основні елементи машини були виготовлені вітчизняними машинобудівниками й високий рівень автоматизації виробництва забезпечили українські системні інтегратори.

Теги: PAP-FOR Awards,Sem Technology, стартап

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео