Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Український технологічний стартап Sem Technology переміг в міжнародному конкурсі PAP-FOR Awards

Український технологічний стартап Sem Technology переміг в міжнародному конкурсі PAP-FOR Awards
77686 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щорічно, одна із найпотужніших виставок Східної Європи PAP-FOR об'єднує кращих фахівців целюлозно - паперової промисловості з усього світу.  Не дивлячись на те, що в цьому році захід проходив у онлайн форматі, організатори вперше провели вручення спеціалізованої премії PAP-FOR Awards. 

Група експертів ретельно та завчасно вивчила досягнення і розробки різних компаній і за спеціальною бальною системою було обрано переможців.

У номінації «Інноваційне рішення в області виробництва обладнання» перемогла молода українська компанія Sem Technology. Досягненням стало те, що в номінації розглядалися великі європейські розробники, а головним суперником за перше місце був визнаний лідер ринку зі створення обладнання для паперової галузі Andritz AGВ (Австрія).

Попри всі труднощі 2020 року українські розробники ввели в експлуатацію і представили на ринку абсолютно нову лінію з виробництва екологічно чистого упаковування.  Виробнича лінія працює на поновлюваній сировині - макулатурі, володіє рядом унікальних технологічних характеристик і є яскравим прикладом виробничої лінії з мінімальним впливом на навколишнє середовище.  

Приємно відзначити, що основні елементи машини були виготовлені вітчизняними машинобудівниками й високий рівень автоматизації виробництва забезпечили українські системні інтегратори.

Теги: PAP-FOR Awards,Sem Technology, стартап

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео