Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ… - МІЗРАХ ІГОР

«ФЕЙКОВИЙ ІСТОРИК», або історія про те, як ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ ВИКРАДАВ ПУБЛІКАЦІЇ У ХАРКІВСЬКОГО БЛОГЕРА. І ЩО СТАЛОСЬ КОЛИ ЙОГО ЗЛОВИЛИ… - МІЗРАХ ІГОР
141565 ПЕРЕГЛЯДІВ

Життя пройде, немов вода,

і відцвіте, немов вишнева гілка...

в житті одна помилка - не біда,

біда, коли усе життя - помилка.

Ліна Костенко

Ці прекрасні рядки Ліни Костенко надихнули мене згадати невеличкий вірш, який чітко характеризує по «генія» ІТ-технологій, «великого» історика, «відомого» журналіста – Олега Євгеновича Чеславського. Правда звучатимуть вони зовсім не так прекрасно, як би йому хотілось…

Проекти згаснуть, неначе й не було,

Поглине час розробки технологій,

Історія забуде все…та тільки…

Фейкове життя не сплине в небуття     

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве» - блогер Вячеслав Бондаренко!

В народі Олег Чеславський величає себе чесним журналістом та провідним фахівцем у сфері ІТ-технологій, а також великим знавцем історії. Насправді факти чітко дають зрозуміти- все що він створює і все, про що пише та на чому «піариться» – ЦЕ ОДИН СУЦІЛЬНИЙ ФЕЙК! Такий  саме ФЕЙК, як і його проекти, від яких «тонами» брехні день у день намагається «відхреститись». Мова йде про сайт FAKEOFF. Та скільки б він не розповідав «балад» та «історичних тезисів», що не має відношення до цього «жовто-чорного зливного бачка», все це не більше, ніж чергова і звична для нього БРЕХНЯ! ТАКА Ж САМА БРЕХНЯ, ЯК І ЙОГО СТАТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ!      

Доволі цікаво було спостерігати, як свого часу харківський блогер Вячеслав Бондаренко поставив цього розповсюджувача ФЕЙКів на місце, на його «м’яке місце», яким можливо він і думає? Мова йде про викрадення Олегом Чеславським публікацій блогера, який не дав «наплювати собі у тарілку» і виявивши банальні грабежі своїх статей, викрив «ГЕНІЯ» знань історії. І викрив настільки жорстко, що Чеславський змушений був в режимі «швидкості світла замітати сліди» своїх «геніальних» крадіжок… Автор Чеславський і видумані його уявою журналісти  просто розчинились на сторінках  FAKEOFF у під словами - помилка 404, «Страница не найдена»

У своїй викривальній статті «Обокрали!» блогер прямо й чітко повідомив «Разобрался я с вопросом воровства моих текстов. Их не просто перепостили без прямой ссылки, а меняли авторство, название и редактировали на своё собственное усмотрение. Где их (моих текстов) только нет, но везде стоит авторство некоего Дениса Погребенчука. Непосредственно воровством занимался cheslavsky - Олег Чеславский, владелец сайта http://fakeoff.org, где он их и размещал. Через ленту друзей он первым обнаруживал мои новые материалы и вскоре они появлялись на fakeoff под авторством другого человека…»

А далі Вячеслав Бондаренко за допомогою скріншотів чітко показав, як його матеріали банально викрадались Чеславським. Звісно, зараз практично всі пограбовані статті видалені і на сторінках де вони були розміщені «світиться» 404-помилка або «Страница не найдена». Та, як кажуть «рукописи не горять», так і скріни і адреса строки чітко дають зрозуміти, які статті були вкрадені Чеславським у блогера із Харкова.

Приміром стаття Бондаренко «С чего начинается родина?» з легкістю відслідковується, як видалена із сайту censoru.net

Скріншот: сайт censoru.net

Ще одна вкрадена та видалена стаття Чеславським

Скріншот: сайт glavpost.com

А у справжнього автора вона виглядає так і досі розміщена і нікуди не зникла. «Название моего материала заменили последними словами из него же :)» - зазначив блогер.

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

От і ще одна стаття Вячеслава Бондаренко, яку Олег Чеславський як «ВЕЛИКИЙ» історик банально просто вкрав…

Скріншот: сайт urost.livejournal.com

А ТАК ВОНА ЗАРАЗ СВІТИТЬСЯ НА САЙТІ FAKEOFF

Скріншот: сайт fakeoff.org

ДО ТОГО Ж – НАВІТЬ ФЕСБУК ЧІТКО ПОКАЗУЄ ЯК РОЗМІЩУВАЛАСЬ І ПРОСУВАЛАСЬ ВКРАДЕНА СТАТТЯ!!!

Скріншот: сайт facebook.com

«Чеславский отказался предоставить мне, как автору, право редактировать свои посты для его сайта и нервно их удалил, но, как видим, еще не все. И ко всему прочему он занес меня в ЧС - это, конечно страшный для меня удар» - зазначив у викривальній статті блогер.

«Сайт Олега Чеславского целиком построен на воровстве» - підкреслив блогер Вячеслав Бондаренко, в якого «ВЕЛИКИЙ» історик викрав чимало публікацій.  

А ТЕПЕР ГЛЯНЕМО СТАТТІ НА ІСТОРИЧНУ ТЕМАТИКУ ЧЕСЛАВСЬКОГО. ХІБА МОЖНА ТЕПЕР ПОВІРИТИ, ЩО ВІН ЇХ НАПИСАВ, А НЕ ВКРАВ, присвоївши собі авторство!?

Скріншот: сайт fakeoff.org

Я продовжую свої журналістські розслідування стосовно цього непорозуміння Чеславського Олега, і на відміну від нього не прикриваюсь іншими прізвищами. І обіцяю – далі будуть ще більш відверті матеріали з життя шахрая Чеславського Олега.

Всі, хто постраждав від діяльності цього шахрая, пишіть на електронну адресу редакції видання «Політика» politica.chat@gmail.com

МІЗРАХ ІГОР,

член союза журналістів України,

юрист, громадський діяч

Теги: блогер Вячеслав Бондаренко,Сайт Олега Чеславского,FAKEOFF Чеславский,Олег Чеславський,FAKEOFF,cheslavsky , Ігор Мізрах,Олег Чеславский

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео