Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Офіційна заява речника Володимира Гройсмана щодо інформації про начебто причетність до справ скандально відомого Максима Микитася

Офіційна заява речника Володимира Гройсмана щодо  інформації про начебто причетність до справ скандально відомого Максима Микитася
148245 ПЕРЕГЛЯДІВ

У мережі було оприлюднено інформацію про начебто причетність Володимира Гройсмана до справ скандально відомого Максима Микитася. Як речник Володимира Гройсмана, офіційно заявляю, що Володимир Гройсман не має жодного стосунку до будь-яких корупційних діянь, а інформація з цього приводу - абсолютна брехня. 

З огляду ж на те, що позавчора було оприлюднено чергові рейтинги, які показують, що довіра українців до Володимира Гройсмана зростала останні півроку і становить вже 31%, поява неправдивої інформації, яка покликана його скомпрометувати - не що інше, як початок брудної політичної кампанії.

Джерело

Теги: Володимир Гройсман,Максим Микитась

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео