Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Банда шахраїв: працівниця Мінюсту Биковська, її чоловік Михайло та Ілля Гзоїм причетні до афер Олега Чеславського?

Банда шахраїв: працівниця Мінюсту Биковська, її чоловік Михайло та Ілля Гзоїм причетні до афер Олега Чеславського?
162130 ПЕРЕГЛЯДІВ

В нашій державі напевне не знайдеться людини яка б зуміла конкурувати з Олегом Чеславським за кількістю проектів у сфері журналістики та ІТ-технологій. Правда акцент тут лише на слові «кількістю», адже якщо взяти до уваги якість – то її просто НЕМАЄ! Кожна доросла людина та навіть школяр, без особливих аналітичних зусиль з легкістю зроблять висновок: його творіння важко назвати повноцінними проектами! Розрекламовані самим Чеславським «Спільно», «Київський міський блог», Smart ID, Fondom, СпільноДія, Центр експертів "ICC Ukraine", Advertising Media, robot.red, Всеукраїнський Громадський Бюджет, Media Teenz, і . т . д. – це всього лиш «мильні бульбашки які лопають одна за одною». У більшості цих проектів уже навіть сайти неактивні. Крім того, наявним доказом, що ці проекти нічого собою не являють – є один і то й же, спільний номер телефону. Зрозуміло, якщо б проекти були дієві і затребувані – то аж ніяк по одному номеру не можна було б вирішувати щоденні справи!!!

АЛЕ ДЛЯ ЧОГО ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ СТВОРЮЄ ЦІ ПСЕВДО-ПРОЕКТИ, ЯКЩО ВОНИ ПРАКТИЧНО НІЧОГО СОБОЮ НЕ ЯВЛЯЮТЬ ТА НЕ НЕСУТЬ ЖОДНОЇ КОРИСТІ ГРОМАДІ???

ВІДПОВІДЬ ДОВОЛІ БАНАЛЬНА – ЗАРАДИ ПЕРСОНАЛЬНОГО ЗБАГАЧЕННЯ ШЛЯХОМ ВИДУРЕННЯ КОШТІВ НА ПРОЕКТИ У ДОВІРЛИВИХ ГРОМАДЯН ТА ОРГАНІЗАЦІЙ.

Олег Чеславський роками створює собі фейкову біографію великого спеціаліста у сфері ІТ-технологій, провідного журналіста та громадського діяча. Він приписує собі неіснуючу співпрацю із цілим рядом як українськими, так і закордонними організаціями, незаконно використовує державні символи та адреси державних установ. Так, приміром на початку листопада журналістами нашої редакції було викрито шахрайство: сайт «Київський міський блог» він подавав суспільству як платформу КМДА, незаконно використовував Герб міста Київ та адресу мерії міста.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Зрозуміло, що як би не розхвалював та не піарив себе Олег Чеславський - без допомоги солідних друзів видурювати гроші на фейкові проекти не під силу навіть такому бравому «фейко-розпилювачу» .

Заступник начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Биковська Ірина Борисівна, її чоловік - Биковський Михайло Вікторович, а також Віце-президент з питань міжнародного маркетингу ICCUkraine (Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати) Гзоім Ілля Володимирович – активно допомагають Олегу Чеславському знаходити нові цілі для отримання коштів на чергові псевдо-проекти. Тобто, допомагають одурювати людей заради персонального збагачення.

Для своїх цілей Гзоім Ілля Володимирович та Биковський Михайло Вікторович 9 вересня 2019 року створили разом із Олегом Чеславським - "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ" (Код ЄДРПОУ43227066)

Скріншот: сайт opendatabot.ua

Гзоім Ілля Володимирович являється Віце-президентом з питань міжнародного маркетингу Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати.

Скріншот: сайт iccua.org

ЦЕ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ICCUkraine І ЗНАХОДИТЬСЯ ВІН ЗА ІНТЕРНЕТ-АДРЕСОЮ iccua.org

А ЦЕ РОЗДІЛ ДЕ ЗАЗНАЧЕНІ РАДНИКИ, СЕРЕД ЯКИХ - Гзоім Ілля, АЛЕ НЕМАЄ – Олега Чеславського…

Скріншот: сайт iccua.org

А ТЕПЕР ГЛЯНЕМО НА ІНШИЙ САЙТ, ЦІЛКОМ СХОЖИЙ – АЛЕ ІНШИЙ! СТВОРЕНИЙ УЖЕ ОЛЕГОМ ЧЕСЛАВСЬКИМ! ВІН ЗНАХОДИТЬСЯ НАВІТЬ ЗА СХОЖОЮ ІНТЕРНЕТ-АДРЕСОЮ - icc.org.ua

І ТЕПЕР ГЛЯНЕМО В РОЗДІЛ РАДНИКИ НА САЙТІ ЧЕСЛАВСЬКОГО:

Скріншот: сайт icc.org.ua

 

А ТУТ ОЛЕГ ЧЕСЛАВСЬКИЙ УЖЕ ЗАЗНАЧЕНИЙ як - радник з питань цифрової трансформації

ЩО ЦЕ І ЯК РОЗУМІТИ??? НЕВЖЕ ЦЕ ТАКЕ Ж ШАХРАЙСТВО ЯК І З «КИЇВСЬКИМ МІСЬКИМ БЛОГОМ»?

НАРАЗІ СТВЕРДЖУВАТИ НЕ БУДЕМО, АЛЕ ОБОВЯЗКОВО ВИЯСНИМО!!! КРІМ ТОГО, ДО ЦЬОГО МОЖЕ БУТИ ПРИЧЕТНИЙ - Гзоім Ілля Володимирович.

В загальному, пан Гзоім наразі активно долучився до створення псевдо-платформ Чеславського. Адже зважаючи на мало-ефективність його проектів – навряд, що сайт icc.org.ua (Чеславського) принесе якусь користь Українському національному комітетові Міжнародної Торгової Палати. Але кошти то на нього витрачені і осіли давно у кишенях Чеславського, і можливо Гзоіма

Щодо Михайла та Ірини Биковських, то за допомогою Заступниці начальника відділу політики публічних закупівель департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Олег Чеславський може вільно ставати першо-утримувачем тендерів у сфері ІТ-технологій. Та можуть бути ситуації, коли тендери навіть не оголошуючи – віддають на користь Чеславського, Биковського та Гзоіма...

Якщо в загальному, то бачимо, що із цих осіб утворилась «непогана» команда яка на протязі довгого періоду просуває один за одним свої псевдо-проекти.

Також варто звернути увагу й на декларацію Ірини Биковської, в якій уже стандартно для чиновників високого рівня вкрай мало задекларовано майна. Квартира у 59,9 кв. м. зареєстрована на просторінню особу, автомобіль ВАЗ  21063,  1987 року випуску - на чоловіка. Грошових заощаджень - сукупно трохи більше 10 тис. доларів і майже 9 тис. грн на двоїх. А також заробітня платня Ірини Биковської в Міністерстві -389143 грн, і 470 871 грн – дохід чоловіка від підприємницької діяльності.

Чесно говорячи, доволі сумнівна декларація: без житла та із авто ВАЗ 21063 при доході більше 860 тис. грн… До того ж у декларації не вказане спільне із Чеславським і Гзоімом ТОВ "СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ".

По всій видимості: Олег Чеславський, Ірина та Михайло Биковські, а також Гзоім Ілля створили доволі цікаву та продуману схему «розводу та кидалова» людей й організацій на чималі суми коштів. Олег Чеславський за допомогою вищезгаданих осіб отримує замовлення на проекти, які в результаті виконує лише для «відводу очей», тобто практично ніяк. І як довго це ще буде продовжуватись???

Автор: Кирило Петров


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами. Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. 

Теги: Биковська Ірина Борисівна,Биковський Михайло Вікторович,Гзоім Ілля Володимирович,ICCUkraine,Олег Чеславський,СМАРТ АЙ ДІ ТЕХНОЛОДЖИ,КМДА,Київський Міський Блог,Департамент публічних закупівель

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео