Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Коли в мене немає часу, продукти замовляє мій холодильник!» Але наскільки це безпечно, коли розумні девайси роблять покупки без участі людини?

«Коли в мене немає часу, продукти замовляє мій холодильник!» Але наскільки це безпечно, коли розумні девайси роблять покупки без участі людини?
131237 ПЕРЕГЛЯДІВ

Розвиток побутової техніки не стоїть на місці і активно рухається в напрямку «розумних речей». Наприклад, нові смарт-холодильники приймають замовлення (в тому числі — голосові) на покупку продуктів, а деякі інноваційні моделі навіть здатні відслідковувати, яких продуктів немає, і робити замовлення самостійно на сайтах служби доставки. До речі, ще минулого року мережа супермаркетів Walmart запустила в США кур’єрську службу доставки свіжих продуктів з магазинів прямо в холодильник замовника, притому без присутності господаря в будинку. Але наскільки ці «розумні речі» захищені з точки зору кібербезпеки.

Багато експертів вважають, що саме смарт-пристрої будуть використовуватися в якості основного плацдарму для злому домашньої мережі, а вже ці домашні мережі — для атак на корпоративні ІТ-та IoT-мережі. Справа в тому, що багато споживачів все ще не сприймають смарт-девайси (наприклад, смарт-холодильники) як повноцінні комп'ютерні пристрої, а тому відносяться до їх захисту досить легковажно. Примітно, що і самі розробники подекуди не приділяють належної уваги кіберзахисту своїх смарт-розробок. Ці факти, а також те, що поява нових смарт-пристроїв в домашній мережі розмиває та розширює периметр захисту, потенційно можуть призвести до сприятливих умов для атак з боку кіберзлочинців

Теги: продукти,холодильник,девайси ,UAPAY

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео