Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Богдан Данилишин являється уособленням стабільності Банківської системи України! Що чекати від НБУ в 2021 році

Богдан Данилишин являється уособленням стабільності Банківської системи України! Що чекати від НБУ в 2021 році
169537 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уже скоро наступить новий, 2021 рік – що він принесе українцям наразі достовірно не відомо?!... Звісно, хочеться миру і стабільності в державі, хочеться, щоб Коронавірусна пошесть відступила від наших домівок… Якщо в загальному, то хочеться просто жити нормальними - буденними та святковими днями. Але як всі прекрасно розуміють, рівень та стан життя в нашій державі напряму залежить від багатьох факторів, зокрема, в перших рядах – це стабільність банківської системи. Курс валют, доступні кредити, вигідні депозити, співпраця із міжнародними партнерами – все це неабияк впливає на життя нашого народу. Приміром: взлетить курс – ціни підуть вверх, відповідно купівельна спроможність та рівень життя значно погіршаться. То що ж чекати від 2021?!...

Для того, щоб заглянути у майбутній рік, найперше потрібно проаналізувати рік з яким уже скоро попрощаємось. Тут слід зауважити, що у 2020 році попри пандемію COVID-19, попри зміну керівництва Національного банку України, і попри прогнози скептиків – Банківська система нашої держави залишилась стабільною. І тут, без перебільшення чи не найважливішу роль відіграла Рада Національного банку України на чолі із Богданом Михайловичем Данилишиним.

Богдан Михайлович Данилишин був призначений Главою Ради НБУ Указом № 470/2016 від 24 жовтня 2016 року і практично з цього часу Банківська система України є доволі стабільною. Під його керівництвом Рада Національного банку професійно відповідає за розроблення Основних засад грошово-кредитної політики та чітко здійснює контроль за проведенням грошово-кредитної політики. Можна прямо і безпомилково заявити : Богдан Михайлович Данилишин являється уособленням стабільності банківської системи України!

Голова Ради Національного банку Богдан Данилишин є визначною постаттю нашої держави, більше півтори десятиліття він являється одним із найкращих економістів України. Його поважають та прислухаються до нього міжнародні партери нашої держави. В Україні ж Богдан Михайлович являєтеся великим наставником для молодих економістів, прикладом для наслідування та невід’ємною складовою економічного розвитку нашої держави. Він є автором понад 350 наукових праць(зокрема 18 монографій), у яких досліджені, узагальнені і обґрунтовані шляхи вирішення актуальних проблем формування сучасної державної регіональної політики, економіки природокористування та розвитку продуктивних сил України в контексті з новими економічними і політичними умовами. Під його науковим керівництвом було розроблено Програму розвитку малих міст України, він брав участь у розробці Концепції державної регіональної політики, Генеральної схеми планування території України, низки нормативно-правових, законодавчих актів з питань розвитку регіонів і територіальних громад, екологічної політики та природно-техногенної безпеки.

Також варто підкреслити, що Богдан Михайлович Данилишин являється Академіком НАН України та входить до топ-100 науковців нашої держави за даними інформаційно-аналітичної системи «Бібліометрика української науки», що є наукометричною надбудовою над розпорошеними в середовищі GoogleScholar бібліометричними профілями учених, які містять інформацію про публікаційну активність і цитованість їх праць.

Крім того, потрібно зауважити, що Голова Ради НБУ є відкритою, доброю та порядною людиною, яка день у день вірою і правдою служить українському народові. До того ж, що не часто зустрінеш в наш час: Богдан Данилишин стабільно відгукується на запити ЗМІ та друкує у себе сторінці Фейсбук та на сторінках блогів у численних виданнях різноманітні аналітичні та інформаційні статті щодо ситуації в економіці держави.

Що чекати від НБУ у 2021 році

Опираючись на сьогоднішню ситуацію в Банківській системі держави, а також на ситуацію усіх попередніх років керівництва Богданом Данилишиним Радою Національного банку – можна ствердно сказати: усе в Україні буде гаразд, Банківська система залишатиметься стабільною й надалі.

Теги: Богдан Данилишин,Богдан Данилишин НБУ,Данилишин НБУ,Рада Національного банку України,НБУ , Голова Ради НБУ

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео