Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

«Коли стіни Суду як дім, а працівники – рідні діти». Ганна Василівна Фазикош, Голова Закарпатського апеляційного суду ініціювала душевне відео-привітання колективу з Днем працівників суду

«Коли стіни Суду як дім, а працівники – рідні діти». Ганна Василівна Фазикош, Голова Закарпатського апеляційного суду ініціювала душевне відео-привітання колективу з Днем працівників суду
135856 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 15 грудня професійне свято у працівників судової системи України. З особливим теплом на все життя цей день запам’ятають працівники Закарпатського апеляційного суду, адже всі вони є великою та дружньою сім’єю в стінах будівлі «Феміди». У цей святковий день працівники даного суду долучились до зворушливого, душевного привітання, ініційованого Головою Закарпатського апеляційного суду Ганною Василівною Фазикош. 

«Дорогі друзі, колеги! Прийміть найщиріші вітання з професійним днем – Днем працівника суду! Незалежно від статі, віку та поглядів щодня ми виконуємо нашу основну роботу – захищаємо права, свободи та інтереси громадян» - Ганна Василівна Фазикош.

Відео-привітання колективу Закарпатського апеляційного суду найперше чітко дає зрозуміти, що в стінах цього суду живе та працює справжня, дружня сім’я на чолі із своєю очільницею Ганною Василівною Фазикош, для якої працівники – як рідні діти. Дружність колективу, тепла атмосфера, служіння на благо людей – все це ви зустрінете переступивши поріг Закарпатського апеляційного суду. Там чітко керуються не тільки Українським Законодавством, а й душевною людяністю, повагою, толерантністю та взаєморозумінням. Колектив цього суду – це не просто виконання обов’язків, це перш за все розуміння, що кожна людина в Україні повинна бути захищеною Законом!

То ж ми від імені редакції приєднуємось до теплих слів вітання Ганни Василівни Фазикош і працівників колективу Закарпатського апеляційного суду - з Днем працівників суду шановні служителі «Феміди» нашої славної України.

Вітаємо Ганну Василівну і її чудовий, душевний та щирий колектив! З професійним святом Вас! Дякуємо за не легку та надзвичайно важливу працю! Дякуємо, що день у день стоїте на варті Закону, на варті справедливості і доброчесності! Добра, миру та любові Вам – шановні працівники  Закарпатського апеляційного суду!!! Зі святом Вас!!!

Хочеться окремо звернути увагу на саме відео-привітання колективу Закарпатського апеляційного суду на чолі із Ганною Василівною Фазикош. Адже це відео не тільки привітання, воно дає чітко зрозуміти фактор який, на жаль, часто забувається в нашій державі: працівники суду – це не тільки судді!!! Це і : розпорядники, діловоди, секретарі, консультанти, помічники, архіваріуси, і ще цілий ряд надзвичайно важливих людей без який жоден суд існувати просто не може!!! Тому низький уклін п. Ганні Фазикош і її колективу за це, що подають приклад для наслідування цілій Україні, що наголошують та підкреслюють на важливості кожного «гвинтика» для життєво-важливої роботи Українського судочинства.

Також, на превеликий жаль, змушені звернути увагу на вкрай важливу проблематику Українських судів, а саме те, що більша частина важливих, професійних працівників судів наразі змушені працювати за мізерну заробітну платню. Мова не про суддів, а про штатних працівників судів, які буває отримують платню навіть нижчу за мінімальну в Україні.

Так, відповідно до ст. 8 Закону «Про державний бюджет України на 2020 рік» установлено у 2020 році мінімальну заробітну плату у місячному розмірі: з 1 січня - 4723 гривні, з 1 вересня – 5000 гривень.   

Згідно штатного розпису посадові оклади працівників апарату суду складають:

 • помічник судді - 9 921, 00 грн;
 • керівник апарату - 11 690, 00 грн;
 • заступник керівника апарату - 11 100, 00 грн;
 • головний спеціаліст - 5 300, 00 грн;
 • консультант суду - 4 250, 00 грн;
 • секретар судового засідання - 4 250, 00 грн;
 • старший секретар суду - 4 250, 00 грн;
 • старший судовий розпорядник - 4 250, 00 грн;
 • судовий розпорядник - 4 204, 00 грн;
 • секретар суду - 4 204, 00 грн;
 • діловод - 4 288, 00 грн;
 • архіваріус - 4 162, 00 грн;
 • завідувач господарства - 4 540, 00 грн;
 • прибиральник службових приміщень - 2 572, 00 грн.

При цьому зарплата деяких категорій працівників апарату суду (секретаря суду, секретаря судового засідання, діловода, судового розпорядника та архіваріуса) складає  з вирахуванням податків та зборів 3500–4000 грн. З наведеного вбачається, що розмір посадового окладу деяких категорій працівників апарату суду є нижчим за встановлений законодавством розмір мінімальної заробітної плати. 

Виникає питання, чому працівники апарату суду, які є складової частиною третьої гілки влади - судової влади сьогодні змушені практично виживати?!...

Невже на таке існування заслуговують працівники апарату суду? Розмір заробітної плати працівників апарату суду не забезпечує належний рівень їхнього життя і не відповідає тому рівню обов'язків і відповідальності, які покладені на працівників апаратів судів при виконанні ними функцій держави.

 І як при такій ситуації ми хочемо, щоб в українських судах залишались працювати порядні, професійні, чесні люди???

Питання не відповідної платні працівникам апарату судів є надзвичайно важливим!!! Адже саме професійні та порядні кадри впливають на якісну роботу судів!!!       

Теги: Ганна Василівна Фазикош,Апеляційний суд Закарпатської області,судова система України,День працівників суду,суд,судді

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео