Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Найбільша в світі зарплатня! Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський отримує майже ДВА МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЦЯ!! Верещук не змовчала – у відставку його!

Найбільша в світі зарплатня! Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський отримує майже ДВА МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЦЯ!! Верещук не змовчала – у відставку його!
137040 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський має найбільшу зарплатню у світі серед керівників на аналогічних посадах, що становить майже два мільйона гривень щомісяця. 

Народний депутат Ірина Верещук в ефірі одного із телеканалів заявила, що рекомендуватиме прем’єру звільнити його з посади, передає УНН.

“Питання до пана Смілянського як до „супермегаменеджера“, як він вважає.

Коли я закидала йому на фракції, що його зарплата одна з найвищих у світі серед аналогічних зарплат керівників пошт, які є державними, він сказав „я мегаменеджер, я достойний ще більшої зарплати, я покажу реформу“.

То де реформа?” — прокоментувала нардеп.

Верещук вважає, що такі реформатори для держави фінансово невиправдані.

“Я буду дуже рекомендувати пану прем’єру Шмигалю під закінчення контракту, а контракт закінчується у 2021 році, позбуватися таких реформаторів, бо мільйони на зарплату не вирішують елементарних питань”, — резюмувала вона.

Нагадаємо, зарплата голови “Укрпошти” в цьому році становила 1,9 млн гривень в місяць, що становить 22,8 млн гривень в рік.

Джерело: УНН

Теги: Україна, Укрпошта, зарплати,Верещук,Народний депутат Ірина Верещук ,Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео