Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

АГОНІЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ ІМЕНІ МАТІОСА

АГОНІЯ ВІЙСЬКОВОЇ ПРОКУРАТУРИ ІМЕНІ МАТІОСА
144192 ПЕРЕГЛЯДІВ

Наприкінці серпня 2014 року в Україні була відновлена військова прокуратура, яка у 2012 році була реорганізована у прокуратуру з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

Заступником Генерального прокурора України – Головним військовим прокурором був призначений А.В. Матіос, який до призначення на цю посаду жодного дня не працював у військовій прокуратурі і нічого не розуміє у військовій юстиції. Також цікавим є той факт, що А.В. Матіос у період з 2011 по 2014 роки працював у Адміністрації президента – втікача В.Ф. Януковича.

Крім того, усі кадрові призначення цей так званий військовий прокурор робив за принципом особистої відданості, а не професіоналізмом, що дуже типово для української ментальності – наприклад його колишній перший заступник В. Г. Жербицький, який до 2014 року жодного дня не працював у військовій прокуратурі і не був військовослужбовцем, та одразу отримав військове звання «полковник юстиції» до якого справжні офіцери йдуть довгі роки військової служби, і не всі його досягають. Чому саме пана В.Г. Жербицького - у 2008 році А.В. Матіос очолював СБУ у Львівській області та брав участь у затриманні «судді – колядника» Зварича, прокурором у цій справі був В.Г. Жербицький.

У 2015 році прокурором Ужгородського гарнізону став пан Ціцак О.В., який до цього працював суддею у Мукачеві та Ужгороді та жодного дня не служив у Збройних Силах та правоохоронних органах і йому одразу було присвоєно військове звання «майор юстиції», а на сьогоднішній він займає посаду військового прокурора ООС та має військове звання «генерал – майор юстиції», яке він отримав наприкінці минулого року, про що вже є відповідна стаття.

Також, усі чудово пам`ятають першого військового прокурора сил АТО К.Г. Кулика, який «прославився» тим, що він був першою посадовою особою відносно якої було порушено кримінальне провадження за незаконне збагачення

Цей список є довгим, його можна продовжувати довго, але найодіознішою фігурою є начальник кадрів Головної військової прокуратури полковник юстиції Давидченко А.В., який відомий тим, що будь якій владі готовий лизати черевики, та виконує усі забаганки свого патрона Матіоса А.В.

Але найбільше чим запам`яталася військова прокуратура ім. А.В. Матіоса – так це тим, що вона займалася досудовим розслідуванням кримінальних проваджень, які не мають зовсім ніякого відношення до військової сфери, хоча вона була відтворена саме для розслідування військових кримінальних правопорушень, що в багатьох кваліфікованих юристів, м` яко кажучи викликає здивування.

Також відомо, що начальник відділу кадрів Головної військової прокуратури А.В. Давидченко, замісць того, щоби виконувати свої службові обов`язки у службовий час «шариться» по особистим інтернет – сторінкам своїх підлеглих та змушує звільнятися тих, хто висловлює невдоволення політикою А.В. Матіоса.

Маю власний яскравий приклад. В органах військової прокуратури я проходив службу старшим лейтенантом юстиції. 2013 року я пішов працювати у Севастопольську прокуратуру з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, і після анексії Криму Російською Федерацією, ні хвилини не задумуючись вирішив залишитися вірним Україні та її народу та приїхав продовжувати службу в органах прокуратури України.

Однак, бачивши все те беззаконня, що коїться у військовій прокуратурі ім. А.В. Матіоса, в частині здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень, які не мають жодного відношення до військової прокуратури, не став мовчати і висловлював з цього приводу свою позицію у соціальній мережі Фейсбук, та неодноразово постив статті відомого адвоката А.М. Маркевича, який є колишнім працівником військової прокуратури, відслуживший з 1982 по 2006 року у військовій прокуратурі.

У результаті 03.07.2018 начальник відділу кадрів Головної військової прокуратури 
А.В. Давидченко викликав мене до себе та змусив написати рапорт на звільнення з органів прокуратури за власним бажанням. Хіба це припустимо у демократичній державі, щоб хтось звільняв тебе з роботи за висловлювання власної думки? Це властиво тільки тоталітарним державам!

У 29 років я він став особистим ворогом для верхівки військової прокуратури ім. А.В. Матіоса. І моя боротьба триватиме доти, доки усякі швондери, на кшталт Матіоса, Давидченка та їхніх посіпак не будуть викинуті на смітник української історії.

Публічно звертаюсь до Президента України Володимира Зеленського:

Шановний пане Президенте, не йдіть на жодні компроміси з А.В. Матіосом, бо ця людина не заслуговує займати державні посади. Він зневажає усіх, хто хто має власну думку.

Чого вартує лише відео, на якому екснародний депутат 
Віталій Купрій звернувся до А.В. Матіоса з простим питанням, і той нецензурною лайкою.

resonance.ua

Теги: Матіос,Анатолій Матіос,Військова Прокуратура,Анатолій Маркевич,прокурор Кулик

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео