Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ТАРИФНІ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКИ ПЕРЕКРИЛИ центральну дорогу Полтави біля СБУ, можуть ЗАЙТИ І ПОСЕЛИТИСЯ у Полтавській облраді і вимагати ТАРИФНОЇ СЕСІЇ... а далі по всій країні

ТАРИФНІ ПРОТЕСТУВАЛЬНИКИ ПЕРЕКРИЛИ центральну дорогу Полтави біля СБУ, можуть ЗАЙТИ І ПОСЕЛИТИСЯ у Полтавській облраді і вимагати ТАРИФНОЇ СЕСІЇ... а далі по всій країні
139244 ПЕРЕГЛЯДІВ

200 000 нових  депутатів місцевих рад мають проголосувати звернення до уряду і Президента і тоді влада не відвертиться! Вимагайте тарифних сесій від своїх нових  депутатів!!! 

Голова облради Біленький відмовився збирати сесію, хоче залишитися ПУХНАСТИМ І БІЛЕНЬКИМ перед владою яку давно підтримує його партія ДОВІРА. 

Але розпочну з того, що і сьогодні, черговий день поспіль, відбуваються протести полтавців. Зараз кількасот земляків біля облради і адміністрації чекають на чиновників і готові ЗАЙТИ самі якщо чиновники не вийдуть. 

Наразі мітингувальники перекрили дорогу біля СБУ. Люди вимагають зменшення тарифів. І люди праві. Собівартість газу троячка, а людям його втюхують по 9, і це не стеля ціни. Буде і 10, 11 і 15. 

Чому? Все просто: загнали країну під плінтус, добили економіку до ручки, як результат дефіцит бюджету 300 мільярдів. Немає чим платити пенсії, бюджетникам, вчителям, лікарям, роботягам.немає грошей на медицину і освіту, на соціалку, на дороги та на комуналку. 

Тому влада задирає тарифи втроє і забирає у пенсіонера останнє, щоб завтра звести кінці з кінцями. Це фінансова піраміда. Так думають протягти до чергового траншу МВФ, а коли борговий зашморг затянется на шиї українця запустять торгівлю землею. 

Ця олігархічна банда однією рукою залізла в кишеню людей через  тарифи, а тепер, іншою рукою подізе в огороди і до паїв людей. 

Чому не скликаються сесію? 

Чому морозиться голова облради Біленький? Все знову просто. Якщо збере сесію Полтавщина, зберуть всі інші області і навпаки. Депутати проголосують "за" вимоги до уряду, олігархічний уряд відмовиться зменшувати тарифи і рано чи пізно буде відставлений. 

Отже, керівництво Полтавської облради покриває уряд, оберігає його, стоїть на шухері доки уряд вчиняє злочин за злочином. Всі знають, що партія Біленького "Довіра" систематично підтримує урядові законопроекти у парламенті, точніше олігархічні законопроекти. Так було з антисоціальним бюджетом, із збільшенням тарифів на електроенергію і ще із сотнями законопроектів. 

Сесію треба проводити негайно і починати процес зміни тарифів у бік зниження. Для цього ми і робили децентралізацію, віддали владу громадам і людям на місцях. Потрібна ще сесія. Це має бути сесія справедливості, правди, сесія для і за людей, сесія виживання. 

П.с. керівники облради виклали таблицю з голосуванням та неголосуванням окремих депутатів. Тоді депутати в знак протесту покинули зал, виступивши проти дерибану бюджету і політичної корупції. 

А окремі депутати як, наприклад, Телятник Руслан просто не міг проголосувати, бо його термінал був зламаний. Отже, цей екгібіціонізм керівництва облради, коли вони показуючи всім таблички просто маніпуляція. 

Негайно проводьте ще одну сесію: кашу маслом чи газом не испортишь:), дешевим газом по 3, а не по 9 чи 12 гривень за куб. 

Прошу всіх активістів і лідерів "майданів під радами та на переходах" підтримати Руслан Телятник, Вадим Дудник, Олена Гальченко

На изображении может находиться: 11 человек, люди стоят, толпа, шляпа и на улице

Сергій Каплін

Теги: Біленький,полтавська облрада ,тарифи ,Сергій Каплін

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео