Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сергій Каплін: Увага!!! МА-НІ-ПУ-ЛЯ-ЦІЯ!!! Президент доручив уряду розібратися з тарифами, фракція Слуги народу готує антикризовий план

Сергій Каплін: Увага!!! МА-НІ-ПУ-ЛЯ-ЦІЯ!!! Президент доручив уряду розібратися з тарифами, фракція Слуги народу готує антикризовий план
171650 ПЕРЕГЛЯДІВ

РОЗВОДНЯК!!! ПЕРЕКЛАДАЮ на мову простих людей: влада буде "водити козу" з робочими групами, законопроектами і круглими столами та ТЯГНУТИ з рішенням до кінця опалювального сезону. Будуть випускати пар аби не зірвався цей котел. 

Увага! Що треба робити нам?

Треба створити у кожній громаді штаби, не вести жодних переговорів на місцях, ждині переговори тільки з урядом і Президентом.  Не відступати від позиції, щоб всі видатки за комуналку складали не більше 10% від доходу людини. 

Нехай компенсують втрати бюджету через боротьбу з контрабандою, з відкатами на місцевому рівні, водять прогресивну шкалу ПДФО і ЄСВ, податки для олігархів,  скорочують видатки на утримання всіх органів влади і місцевого самоврядування. 

І ніяких поступок, ніяких компромісів, ніяких інших умов і переговорів. Це має бути не торг, а ультиматум. Паралельно продовжувати розбудовувати штаби аж до останнього села! 

Якщо влада не знає як це зробити. Негайно новий парламент і уряд, і кожна партія яка йтиме у парламенті має дати присягу виборцям виконати вимогу зменшення тарифів інакше бойкот цій партії. Надурять, знесено парламент знову. 

Поширюйте! 

Руслан Телятник Олена Гальченко Вадим Дудник

Джерело

Теги: Президент ,тарифи , Слуга народа

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео