Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

"Колядники-рекетитри": Столичних ДФСників звинувачують у незаконному тиску на бізнес

"Колядники-рекетитри": Столичних ДФСників звинувачують у незаконному тиску на бізнес
171900 ПЕРЕГЛЯДІВ

Боротьба з тіньовим обігом чи державний рекет? На сторінці ДФС у фейсбуці відзвітували про нібито успішне викриття фармкомпаній в ухиленні від сплати податків. Однак спецоперацію проведено з численними порушеннями, а медзаклади потерпають від спричинених обшуками перебоїв у постачанні ліків. Докладніше – у сюжеті Алли Легези.

«Лише суд може сказати, чи був злочин і чи винна в ньому конкретна особа. Роздуми чиновника – це його особиста думка, а роздуми чиновника, які він ще й примудряється написати на офіційній сторінці – це вже тиск на суд», – наголошує адвокат Максим Борисов.

Підприємці певні: це ні що інше, як тиск на бізнес у традиційному стилі податкової міліції.

«У 2019 році ми заплатили близько 50 млн грн кумулятивних податків державі в бюджет. 2020 року за 11 місяців – близько 60 млн податків, що ми заплатили державі. Процесуальна перспектива – нульова. Якщо вона нульова, навіщо вони сюди приходять? Відповідь очевидна», – розповідає представник власника ТОВ «Ворвартс Фарма» Сергій Бойко.

DFS_3

Сергій Бойко Фото: СтопКр

Справу, що її зареєстрували ще на початку року, розслідувати фіскали почали тільки зараз. Що це: справді злий умисел або ж «горить» статистика за рік? За словами незалежного юриста, ініціатора законопроєкту «Стоп маски-шоу», причин такій сезонності обшуків може бути кілька.

DFS_5

Артем Афян Фото: СтопКор

«Дефіцит держбюджету обов’язково наприкінці року призведе до посилення діяльності фіскальних органів. А ще ж є і звична, на жаль, корупційна складова, коли йдеться про «кошмарення» бізнесу. Перед святами, після виходу нових айфонів ми можемо спостерігати певне пожвавлення. Ми не зможемо сказати, чи це таке колядування, чи це все – намагання наздогнати річні плани», – коментує адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Юскутум» Артем Афян.

stopcor.org

Теги: ДФС ,незаконний обшук,тиск на бізнес,податки,суд

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео