Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Сьогодні святкує свій день народження людина з великої літери, в.о.голови Харківської міської ради Терехов Ігор Олександрович!

Сьогодні святкує свій день народження людина з великої літери, в.о.голови Харківської міської ради Терехов Ігор Олександрович!
154763 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановний, Ігор Олександрович!

Медіахолдинг «Політика» вітає іменинника з Днем народження!

Прийміть наші найщиріші побажання! Міцного вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Життя – це книга. Є люди, які її пишуть. Є ті, які читають і живуть так, як хтось прописав ... Ми бажаємо Вам написати "свою книгу" – яскраву, повну вражень, любові, щастя, розуміння. Таку, щоб було що згадати та іншим розповісти, як ви це і робите!

Бажаємо Вам дожити до ста років, нехай мотор в Ваших грудях працює без перебоїв і без ремонтів, нехай життя Ваше буде широкою і рівною трасою без вибоїн. Бажаємо також, щоб не заносило Вас на крутих поворотах, щоб Ви завжди міцно тримали кермо свого життя в твердих руках. Вдалої і щасливої Вам дороги! І нехай чудовий пазл Вашого життя складається тільки з шматочків щастя і складає загальну картину радості й успіху. Нехай усі його щасливі шматочки будуть приклеєні один до одного міцним здоров'ям, а з кожним новим днем народження їхня кількість тільки зростає!

Терехов розповів, чи хоче працювати в Харківській ОДА – новини Харкова

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Теги: в.о.голови Харківської міської ради,Терехов Ігор Олександрович,Медіахолдинг Політика

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео