Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Юрій Тацій – оптовий покупець контрабандної вакцини

Юрій Тацій – оптовий покупець контрабандної вакцини
688 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні розгорівся скандал через підпільну вакцинацію політиків і чиновників проти COVID-19. Справою вже займаються слідчі Державного бюро розслідувань та Служби безпеки України,  які  підтвердили факт контрабандного ввезення вакцин проти коронавірусу з Ізраїлю на територію України.

За даними ДБР препарат поставлявся під замовлення з повною передоплатою у розмірі 2 500 євро за дозу. Скористатися «віп-послугою» вже встигло понад 100 осіб, серед яких судді, урядовці, народні депутати, мер столиці та низка чиновників КМДА.

Найбільший чек на щеплення склав аж 45 000 євро, які, згідно з вилученими  матеріалами, сплатив Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій. За попередньою інформацією, за рахунок Тація було вакциновано його самого,  членів його родини та 8 посадовців, зокрема  Директора департаменту Олександра Свистунова та його заступників – Олександра Яструбенка та Тетяну Зайченко.

Раніше ЗМІ повідомляли, що вакцину доставляли в київську клініку лазерної та ендоскопічної хірургії "Меділенд". Співробітники медзакладу підтвердили факт проведення вакцинації, проте відзначили, що цим займалася фірма, яка орендує у "Меділенда" приміщення. Організував вакцинацію, за твердженням бізнесмена Михайла Бродського, громадянин Ізраїлю Роман Гольдман.

15 січня стало відомо, що ізраїльська поліція почала розслідування щодо можливого незаконного щеплення проти коронавірусу в Україні.

Голова департаменту міжнародних відносин міністерства охорони здоров'я Ізраїлю Ашер Ешайху Салмон наголосив, що в розумінні Ізраїлю "це дуже серйозний злочин".


 Автор: Андрій Малишев

Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств, авторів та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Теги: Ашер Ешайху Салмон ,Роман Гольдман,Михайло Бродський,Меділенд,Директор департаменту Олександр Свистунов,Олександр Яструбенко ,Тетяна Зайченко,Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій,Юрій Тацій,COVID-19,Юрій Тацій – оптовий покупець контрабандної вакцини

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео