Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ХТО ФІНАНСУЄ "РУСЬКУ ВЕСНУ 2"

ХТО ФІНАНСУЄ "РУСЬКУ ВЕСНУ 2"
2241 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогоднішня тема не стосується митниці, податкової на чолі з їхніми керівниками та їхніх злочинних угруповувань, що грабують держбюджет. 

Сьогодні мова піде про руській мір в Україні, та чиїми руками хочуть Медведчук та його соратники зробити Руську весну 2 в Україні. 

Отже, поїхали.

Друзі, я до останнього вірив, що головний координатор руху SaveФОП (Податковий майдан) Сергій Дородич дійсно відстоює права простих ФОПів, старається для них. Але коли мені сьогодні   скинули документи та інфу про те,  хто і що стоїть насправді за діями Дородича, то я мовчати не можу, та навіть більше - Немаю Права. Щоб вам цю інформацію не донести та застерегти ФОПів від того, що їм розповідає персонаж Дородич. 

Одне скажу, цей рух немає права називатись "Податковий майдан"! Словосполучення з  "МАЙДАНОМ" зовсім протилежне. 

На Майдані люди відстоювали свої права та свободи, відбувалась Помаранчева Революція, Революція Гідності, загинули люди ( Небесна Сотня)...

А це -  я твердо і відповідально стверджую - Рух ОПЗЖ. 

В мене на руках документи про декілька   фірм (наближені до людей Медведчука),  які спонсорують цього Дородича, руками якого хочуть робити проросійський переворот в Державі!

СБУ зверніть Увагу! 

Джерело

Теги: ОПЗЖ,Податковий майдан,Сергій Дородич,SaveФОП ,руській мір,Віктор Медведчук

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео