Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Справу про загибель пацієнтки у медзакладі «Сіті Клініка» спускають «на гальмах». Чи будуть покарані «вбивці у білих халатах»?

Справу про загибель пацієнтки у медзакладі «Сіті Клініка» спускають «на гальмах». Чи будуть покарані «вбивці у білих халатах»?
1639 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Забудьте все, що вам сказала Головань» - заявила власниця «Сіті-клініки» Ткачук Любов Анатоліївна у січні 2021 року під час зустрічі із родичами загиблої Олени Шестопалової у її приватному медичному закладі. Цими надзвичайно цинічними та бездушними словами вона жалюгідно намагалась перекреслити фактично зізнання Головного лікаря її медзакладу Головань Юлії Миколаївни у тому, що вони просто не знали як рятувати пацієнтку: «Ми не знали, що робити, тому визвали швидку» - головний лікар Головань Ю.М.

Наші читачі, напевне вже зрозуміли, що це продовження, на превеликий жаль, трагічної події у сім’ї Шестопалових.  Нагадаємо, велике горе спіткало сім’ю Шестопалових – 22 грудня 2020 року, в медичному закладі «Сіті Клініка», що за адресою м. Київ, вул. Анни Ахматової, 46А ЗАГИНУЛА опора сім’ї, любляча матір та кохана дружина - Шестопалова Олена Володимирівна. Було їй всього 48 років. Про цю трагедію ми вже неодноразово повідомляли у попередніх публікаціях, зокрема у статті: «Вбивці у білих халатах «Сіті Клініки» - халатність лікарів Коханенко, Гринди, Ірзи та Головань призвело до смерті 48 річної пацієнтки із столиці?»

Шестопалова Олена Володимирівна, 1972 року народження була пацієнткою медичного закладу «Сіті Клініка» протягом 3 років. Весь цей час лікарем жінки була Коханенко Світлана ОлександрівнаВ результаті дій та бездіяльності цього лікаря, а також її колег –  22 грудня Олена Шестопалова після планової операції, що відбулась днем раніше(21.12.2020) померла від тромбоемболії легенової артерії (закриття просвіту великих, середніх або малих гілок легеневої артерії тромбом, який утворюється найчастіше у великих венах нижніх кінцівок або тазу).

Коханенко Світлана Олександрівна – лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець

Під час операції крім видалення ендометріоїдних кіст (планово-узгоджено) пацієнтці була проведена двостороння тубектомія, в народі - видалення маткових труб, а ці дії НЕ були узгоджені ані з пацієнткою, ані з родичами. Крім того, коли наступного дня в Олени Шестопалової погіршились життєві показники, і потрібно було надати невідкладну реанімаційну допомогу – у медичному закладі «Сіті Клініка», як виявилось – ВІДСУТНЄ РЕАНІМАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ І ЛІКАРІ-РЕАНІМАТОЛОГИ!

Згідно цих дій і бездіяльності працівників медичного закладу «Сіті Клініка» було відкрито кримінальне провадження, яке було внесено до Єдиного реєстру досудових  розслідувань за № 12020100020005152 від 22 грудня 2020 року за ознаками ст. 115 КК України.

Повернемось до цинічних слів «Забудьте все, що вам сказала Головань»  власниці «Сіті-клініки» Ткачук Любові в адрес родичів загиблої Олени Шестопалової – чому вона так висловилась?... А вона б змогла забути, якщо б в одній із лікарень від дій і бездіяльності лікарів загинув хтось із її родичів???  Чи Ви, наші читачі – легко б забули таку трагедію, якщо б сталась вона у Ваших сім’ях???      

Чому Любов Ткачук, розуміючи, що в стінах її медзакладу від дій і бездіяльності працівників загинула пацієнтка так реагує?!... Словами – «ЗАБУДЬТЕ…» ..

А все доволі просто – вона, скоріш за все уже домовилась із «потрібними людьми» - і цю трагедію, згідно якої було відкрито кримінальне провадження - спускають «на гальмах»…

Як ми вже зазначали, по цій справі було відкрито досудове розслідування, яке було внесено до Єдиного реєстру досудових  розслідувань за № 12020100020005152 від 22 грудня 2020 р. за ознаками ст. 115 КК України, відкрите воно було Дарницьким управлінням поліції. Згодом, 27 грудня 2020 року слідчий Дарницького управління поліції при зустрічі з адвокатом сім’ї загиблої Олени Шестопалової повідомив, що проводиться судово-медична експертиза причини смерті і вона буде тривати місяць. Крім того, цього числа сім’ї загиблої подала заяву про проведення комісійної судової-медичної експертизи, для більш ретельного дослідження причини смерті Олени Шестопалової.

Але от уже в лютому 2021 року сталось «чудо»… «чудо» для медзакладу «Сіті Клініка» - 04 лютого 2021 року на прийомі у Головному слідчому управлінні Національної поліції України начальник відділу повідомив родичів, що досудове розслідування, яке було внесено до Єдиного реєстру досудових  розслідувань за № 12020100020005152 від 22 грудня 2020 р. за ознаками ст. 115 КК України - ЗАКРИТЕ25 грудня 2020 року. А найцікавіше те, що Постанову про закриття кримінального провадження родичам ніхто не надав!!!

ЯК ЦЕ РОЗУМІТИ????????????????????????? – АДЖЕ:  

  • органом досудового розслідування НЕ БУЛО ВЖИТО всіх необхідних заходів для збирання доказів і забезпечення повного та всебічного досудового розслідування;
  • Не було проведено слідчими необхідного та повного переліку слідчих дій, спрямованих на встановлення істини у справі;
  • проводиться експертиза, висновку якого немає в матеріалах справи

ЯК МОЖНА БУЛО ЗАКРИТИ СПРАВУ БЕЗ РЕЗУЛЬТАТУ ЕКСПЕРТИЗИ???? - НЕВЖЕ СЛІДЧІ НАПЕРЕД ЗНАЮТЬ ЇЇ РЕЗУЛЬТАТ??????...

Крім того, як пояснити те, що 27 грудня (вже 2 дні як було закрито провадження) - слідчий Дарницького управління поліції при зустрічі з адвокатом сім’ї загиблої Олени Шестопалової повідомив, що проводиться судово-медична експертиза причини смерті і вона буде тривати місяць. Невже він на той час НЕ ЗНАВ, що провадження ЗАКРИТЕ??? Чому приховав цей факт від адвоката і сім’ї загиблої???

Як бачимо у цій справі дуже багато «ЧОМУ???»… і ніхто не враховує: ані слідчі, ані працівники «Сіті Клініки» реальних фактів, що призвели до смерті пацієнтки Шестопалової Олени!!! Ніхто не враховує, що сама Головний лікар сказала прямо: «Ми не знали, що робити, тому визвали швидку»…     

Ми вже звернулись у МОЗ на забезпечення проведення перевірки та позбавлення ліцензії медичного закладу «Сіті Клініка»але за такого кричущого і незрозуміло факту із закриттям кримінальної справи стає зрозумілим – що і там може бути все вже «ВИРІШЕНО». І якщо МОЗ не проведе перевірку – то виходить, що і їм НАПЛЮВАТИ, що від рук лікарів яким вони видають ліцензії – ПОМИРАЮТЬ ЛЮДИ!!! 

 На сьогоднішній день, родиною загиблої у медзакладі «Сіті Клініка» уже подано заяви у:

  • Київську місцеву прокуратуру – «Заява про оскарження закриття досудового розслідування»
  • Головне слідче управління Національної поліції України – «Заява
    про кримінальне правопорушення»
  • Державне Бюро Розслідувань – «Заяву про проведення перевірки  на предмет закриття кримінальної справи, яку порушено за ознаками ст.115 ККУ»

Що ж чекатимемо від правоохоронців розумних дій згідно чинного Законодавства. Закон же для всіх один?!..., а закриття кримінального провадження без висновків експертизи – дає зрозуміти, що для «Сіті Клініки» він чомусь більш лояльний…

А на завершення ЦІЄЇ публікації пропонуємо прочитати зворушливий лист дочки Олени Шестопалової, яка трагічно загинула в стінах медичного закладу «Сіті Клініка» - до своєї матері. Шановні правоохоронці, керівництво МОЗ, прокурори, судді – давайте діяти справедливо, в рамках чинного Законодавства!!! Ми щиро хочемо вірити, що Ви не допустити в майбутньому таких трагедій, адже це може статись із будь-ким із нас усіх, включаючи і Вас!!!    

Ми й надалі слідкуватимемо за перебігом подій щодо цієї трагедії та повідомлятимемо суспільство, адже одна безнаказана смерть породжує інші

Далі буде…

Теги: Коханенко Світлана Олександрівна,Головань Юлія Миколаївна ,Сіті-клініка,Шестопалова Олена Володимирівна,Ткачук Любов Анатоліївна,Вбивці у білих халатах ,халатність лікарів Коханенко, Гринди, Ірзи ,Коханенко Светлана Александровна,тромбоемболія легенової артерії,лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець,видалення ендометріоїдних кіст ,двостороння тубектомія,Сіті Клініка,Головань Юлія Миколаївна - Лікар ендокринолог,Ирза Сергей Васильевич,Сити Клиника,Головань Юлия Николаевна,Грында Игорь Евгеньевич,Гринда Ігор Євгенович,Ірза Сергій Васильович

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео