Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Михайло Головко: «Я радію, що ми маємо змогу почати розбудовувати Україну з наших областей, показавши на власному прикладі, що досягнути поставлених цілей можна тільки об’єднавши зусилля!»

Михайло Головко: «Я радію, що ми маємо змогу почати розбудовувати Україну з наших областей, показавши на власному прикладі, що досягнути поставлених цілей можна тільки об’єднавши зусилля!»
7711 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час сесійного засідання Івано-Франківської обласної ради, яке відбулося 19 лютого, очільник Тернопільщини Михайло Головко та очільник Івано-Франківщини Олександр Сич підписали Меморандум про міжрегіональну співпрацю між обласними радами.

«З Івано-Франківщиною ми маємо спільну історичну назву — Галичина. Жителі наших областей відомі своїм високим почуттям патріотизму, національною свідомістю та прагненням до волі. На Івано-Франківщині народився Герой Степан Бандера та інші його послідовники, які вели боротьбу за українську державу на теренах Прикарпаття і Тернопільщини. Разом ми відстоюємо національні інтереси Незалежної України.

«Я радію, що ми маємо змогу почати розбудовувати Україну з наших областей, показавши на власному прикладі, що досягнути поставлених цілей можна тільки об’єднавши зусилля!», - зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Згідно Меморандуму сторони розвиватимуть співробітництво в галузях освіти, науки і культури, охорони здоров’я та соціального захисту, розвитку туризму і спорту, інвестицій, у томі числі з питань залучення міжнародної технічної допомоги, екології та раціонального використання природних ресурсів.

Меморандум підписали строком на чотири роки. Після закінчення цього періоду, якщо ніхто зі сторін не припинятиме співпрацю, його дія автоматично продовжуватиметься на кожний наступний рік.

Теги: Михайло Головко,Революція гідності,Майдан,Герої Небесної сотні,Головко,Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко,Майдан Незалежності,голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко,Івано-Франківщина,Степан Бандера,Бандера,Олександр Сич,Сич,Меморандум, очільник Тернопільщини Михайло Головко,очільник Івано-Франківщини Олександр Сич
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео