Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Михайло Головко: «Ти назавжди залишишся у наших серцях, Герою!». У День пам’яті Героїв Небесної Сотні у селі Дунаїв на Кременеччині вшанували Олександра Капіноса

Михайло Головко: «Ти назавжди залишишся у наших серцях, Герою!». У День пам’яті Героїв Небесної Сотні у селі Дунаїв на Кременеччині вшанували Олександра Капіноса
15749 ПЕРЕГЛЯДІВ

У День пам’яті Героїв Небесної Сотні у селі Дунаїв на Кременеччині вшанували Олександра Капіноса, який віддав своє життя, аби ми могли жити у вільній та демократичній державі.

До підніжжя пам’ятника, встановленого на честь Героя, прийшли помолитися та покласти квіти друзі та рідні Сашка, а також небайдужі краяни.

«На Батьківщині Олександра Капіноса, на його рідній Кременеччині, Сашка пам'ятають як борця за правду, який до останнього подиху любив Україну!

Для мене за честь – помолитися біля могили друга, патріота, який є прикладом для усіх нас, та покласти квіти до підніжжя пам'ятника, встановлено на його честь.

Гордість для батьків, Герой для земляків і відважний бойовий товариш для побратимів! Сашко Кремінь, як його називали у селі, не дозволяв молоді байдикувати. Власноруч спорудив пам’ятний знак «борцям за волю» та запалював усіх своїм ентузіазмом. Він брав участь у Помаранчевій революції, найдовше протримався в 16-денному голодуванні на підтримку української мови у Києві, не всидів вдома, коли почалася Революція гідності.

Вічна пам'ять Тобі, друже Сашко! Ти назавжди залишишся у наших серцях, Герою!», - наголосив під час свого звернення голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Нагадаємо, саме Михайло Головко у 2014 році став ініціатором встановлення меморіалу Герою Небесної Сотні Олександру Капіносу. 

Теги: Михайло Головко,Олександр Капінос,День пам’яті Героїв Небесної Сотні,Герої Небесної сотні,Дунаїв

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео