Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

З СВЯТОМ ВЕСНИ І КОХАННЯ, ЛЮБІ ЖІНКИ!

З СВЯТОМ ВЕСНИ І КОХАННЯ, ЛЮБІ ЖІНКИ!
7394 ПЕРЕГЛЯДІВ
«З святом Вас, дорогі жінки!»- ІГОР МІЗРАХ

Дорогі наші, улюблені жінки, найпривабливіші і красиві, молоді та стрункі, добрі і сердечні! Любі наші дружини, дочки, матері, тещі, подруги і всі -всі сильні і прекрасні жінки! Вітаю вас з днем 8 Березня! Бажаю, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день і годину ви відчували любов і турботу, відданість і вірність, допомогу і підтримку! Любіть самі і будьте завжди улюблені, залишайтеся такими ж прекрасними і неповторними, надійними і працьовитими, ніжними і теплими! Щастя вам, радості й удачі завжди і в усьому!

Нехай весна буде відчуватися кожною клітинкою душі і тіла! Бажаю море тепла, сонячного настрою, світлих і ясних днів, а також безмежної любові! Нехай це чудове свято подарує безліч приємних сюрпризів і бажаних подарунків!

Нехай спів птахів над землею полетить і сповістить весь світ про прихід весни і її самого чудового свята. Нехай в цей день у всіх жінок горять очі, цвітуть посмішки і радіють серця. Нехай в цей день, кожна жінка відчує себе особливою, потрібною, улюбленою і обожнюваною. Бажаю, щоб в це свято атмосфера була наповнена радістю, щирістю, красою, привітаннями і ароматами красивих букетів.

З 8 Березня, ДОРОГІ ЖІНКИ!

З любов’ю і повагою, ІГОР МІЗРАХ

 


Ігор Мізрах: «З СВЯТОМ ВАС, ЛЮБІ І КОХАНІ ЖІНКИ!»
Теги: 8 Березня,8 Марта, Ігор Мізрах, Ігор Мізрах Вкіпедія, Ігор Аркадійович Мізрах,Мізрах,Мизрах,Игорь Мизрах, Игорь Мизрах Вкипедия,Весна,Свято Весни,Праздник Весны,Жінки,Международный женский день ,Международный женский день 8 марта
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео