Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Львівщині розпочала чергування санітарна бригада Авіаційної системи МВС – Арсен Аваков

На Львівщині розпочала чергування санітарна бригада Авіаційної системи МВС – Арсен Аваков
6589 ПЕРЕГЛЯДІВ

Це стало можливим завдяки реалізації спільного україно-французького авіаційного контракту з компанією "Airbus Helicopters".

«Як і обіцяли з Міністерством охорони здоров’я, сьогодні на Львівщині у рамках Єдиного аеромедичного простору став на чергування вертоліт ЕС-145 із медичним модулем, який екстрено допомагатиме населенню шести західних областей. До складу входить екіпаж та медична бригада. Далі – Київщина та вся Україна», - заявив Арсен Аваков.

За словами міністра, гелікоптерами та літаками Системи авіаційної безпеки МВС будуть керувати пілоти, які вже пройшли чи наразі проходять відповідну підготовку. Одне з основних завдань такої Системи – медична допомога, щоб із точки А в точку Б можна було сміливо доправити чи хворого, чи команду лікарів, чи орган для трансплантації.

Раніше Арсен Аваков презентував карту, де саме будуть розташовуватися 15 пунктів постійного базування Системи авіаційної безпеки. В усіх цих 15 точках буде чергувати льотна зміна та бригада медиків. Вони будуть у постійній бойовій готовності вилетіти на виконання завдання. Один пункт базування перекриватиме відстань у 350 кілометрів. 

Система авіації МВС буде займатися не лише питаннями медицини, але й залучатиметься і під час рятувальних операцій та гасіння пожеж. На чергування стане 57 гелікоптерів Airbus – Н145, великі Super Puma та маневрові Н125, а також вітчизняні Мі-8 та Мі-2. Крім того, будуть залучені літаки Антонов та Diamond.

Нагадаємо, Арсен Аваков повідомив, що за спільної ініціативи МВС і МОЗ в Україні відновлюється система аеромедичної евакуації.

Крім того, 17 березня вертоліт рятувальників ДСНС України транспортував до Інституту серця пацієнта після трансплантації.

Також нагадаємо, Арсен Аваков є головою Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва, яка, окрім вертолітного проєкту, займається контрактами на спільне виробництво висотних підіймачів для пожежних машин для ДСНС та патрульних катерів для ДПСУ.

I6xtume5V0BQ9yLgXke1EVrZf1Me9R9Ol6KyNrpp.jpeg

cEUMjOv8HfwWTyRM9I288yXE9v6CwOYJyJ26BV8l.jpeg

KwtKLZACDk3wDatvdVEhI4bw7Xt8bOiPZWP6GRHy.jpeg

Департамент комунікації МВС України

Теги: Львівщина,Львів,Львов,Україна,Украина,Львовская область,Львівська область,санітарна бригада Авіаційної системи МВС,МВС,Авіація,Авіаційна бригада МВС,Міністерство внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України,Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,Airbus Helicopters,Аваков,Арсен Аваков Википедия, Арсен Аваков,Аваков МВС,Арсен Аваков МВС,Міністерство охорони здоров’я,МОЗ,МОЗ України,МОЗ Украины,вертоліт ЕС-145,вертоліт ,ЕС-145,Київщина ,Київ,Киев, Киевская область,Система авіаційної безпеки МВС,Система авіаційної безпеки ,Airbus – Н145,Super Puma,ДСНС ,ДПСУ
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео