Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Керуючий ПРАТ МОДУЛЬ-М – нелегітимний директор?

Керуючий ПРАТ МОДУЛЬ-М – нелегітимний директор?
9089 ПЕРЕГЛЯДІВ

У наших журналістських розслідуваннях стосовно схем відчуження майна та оформлення земельних ділянок, наше видання чітко моніторить судові справи та дії які відбуваються навколо підприємства. Відвдавши декілька судових засідань ми просто м’яко кажучи - здивувались. На одному з засідань так-званий т.в.о. директор ПРАТ МОДУЛЬ-М, Букатко О.М навіть почав погрожувати журналісту сказавши «ТИ НЕ ТУДИ ЗАЛІЗ…. Сам знаєш ХТО за тим стоїть», чи розцінювати це як погрозу хай вирішують правохоронні органи.

А поведінка пана Букатка на засіданні суду виглядає так ніби «видрі наступили на хвіст», що ставить багато запитань до легітимності призначення його на посаду т.в.о директора ПРАТ МОДУЛЬ-М, перереєстрацію з ПАТ в ПРАТ, чисельність акціонерів? Повноваження т.в.о. Директора Букатка згідно статуту підприємства? Реєстрацію прав власності на нерухоме майно? Проведення зборів акціонерів про відкритість і прозорість згідно статуту вже можна й промовчати. Хай правоохороні органи досліджують.

Керуючись відкритими базами юконтрол – ми чітко відслідковуємо, як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році) потім проходять зміни засновників та бенефіціарів і вуаля вже в створених фірмах станом на 15-04-2021 рік  її немає - вивели!

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

 

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Як у ТОВ ІНВЕСТГРУП – К, К-1, К-2 була в засновниках Матяш Анжеліка (у 2018 році)

Та ж сама ситуація і з ТОВ Інвестгруп К-1К-2Матяш Анжеліка спочатку була у засновниках юрособи, а потім – вивели!

А в базі юконтрол чітко прослідковується ХТО такий Букатко О.М. у ТОВ Інвестгруп К,К-1,К-2, - просто «Дир Ректор» своєї схеми – «великий буд і вельник»! Бо ж у ТОВ Інвестгруп К-3 він поки що, не керівник, але він «дожене» - зможе!

А в базі юконтрол чітко прослідковується ХТО такий Букатко О.М. у ТОВ Інвестгруп К,К-1,К-2, - просто «Дир Ректор» своєї схеми – «великий буд і вельник»!

В одній з офіційних звітніх баз на сайті http://modulm.emitents.net.ua/ua/docs/?fg_id=27  наше видання знайшло цікаві документи, де «Рiшенням наглядової ради ПрАТ "Модуль М" (протокол №2 вiд 11.06.2020 року ), прийяното рішення призначити на посаду т.в.о. директора Приватного акціонерного товариства "Модуль М" з 16.06.2020 року Букатка Олександра Миколайовича, строком до проведення позачергових загальних зборів акціонерів. Акціями товариства не володіє. А згідно Закону України про АТ і статутів юросіб це – штанГа, і дуже велика!

«Рiшенням наглядової ради ПрАТ "Модуль М" (протокол №2 вiд 11.06.2020 року )

Керуючись Законом України Про акціонерні товариства в нас виникає питання щодо законності призначення керівника ПРАТ МОДУЛЬ-М (яке з часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь), всі у відпустці за свій рахунок! Не дивно?

з часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь

З часів призначення т.в.о.директором Букатко О.М. просто припинило свою виробничу діяльнісь

То ж тут чистої води схема, припинення виробничої діяльності, потім банкрут,  і в ході останнього за борги продамо майно та землі підприємства?

А правохоронним органам слід перевірити легітимність призначення т.в.о.Директора ПРАТ МОДУЛЬ-М, Букатка О.М.. Чи в правовому полі діяли юрособи передаючи об’єкти нерухомого майна з юрособи на юрособу у вигляді збільшення статутного фонду у  створених «ручних» ТОВ Інвестгруп – К,К1,К2,К3, оформлення права власності на нерухоме майно нотаріусом Селехман О. та реєстрацію майна з ПАТ Модуль-М на ПП «РОТОР»? Повідомлення акціонерів про дії ДирРектора великих СХЕМ. Ну хто ж стоїть за цими всіма схемами читач напевно вже здогадався з попередніх публікацій! Як казав один «велікій» - бабло переможе ВСЬО! Окрім рішення РНБО! А кумівство через рідного брата прокурора м.Ужгорода – надіємось не ДОПОМОЖЕ!

Далі буде…

Павло Білецький для ІА "ЗІДО"

Теги: ПРАТ МОДУЛЬ-М,ПРАТ ,МОДУЛЬ-М,Україна,Украина,Букатко,ТОВ ІНВЕСТГРУП,Матяш,Матяш Анжеліка,ПП «РОТОР»,РОТОР,РНБО
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео