Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Понад 60 млн.грн податкового боргу вже сплачено – Олександр Туру

Понад 60 млн.грн податкового боргу вже сплачено – Олександр Туру
40993 ПЕРЕГЛЯДІВ

На сьогодні вже сплачено понад 60 млн. грн податкового боргу – повідомив заступник начальника ГУ ДПС м.Києва Олександр Туру.

При цьому він нагадав, що з метою підтримки платників податків у період дії карантину, стимулювання їх до добровільної сплати податкових зобов’язань, недопущення виникнення та зростання податкового боргу, був прийнятий Закон України від 04 грудня 2020 року № 1072, яким зокрема, передбачено списання штрафної санкції та пені у разі самостійної сплати платниками податків податкового боргу, який виник станом на 1 листопада 2020 року за основним платежем.

Нагадаємо, щоб скористатись зазначеною нормою, платникам необхідно звернутись до контролюючого органу за місцем обліку податкового боргу із заявою. Але слід врахувати виключення, на які не поширюється норма Закону. Зокрема вимоги Закону не поширюються на

  • великих платників податків;
  • осіб, на яких поширюються судові процедури, визначені Кодексом України з процедур банкрутства;
  • осіб, щодо яких наявні судові рішення, що набрали законної сили, якими розстрочено (відстрочено) стягнення податкового боргу;
  • банків, на які поширюються норми Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;
  • осіб, які мають податковий борг з митних платежів;
  • осіб, які мають заборгованість зі сплати санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пені.

На сьогодні, аби скористатись нормами Закону щодо списання штрафних санкцій та пені,  платниками Києва подано до Головного управління  54 заяви і сплачено майже 60 мільйонів гривень податкового боргу, який обліковувався у платників станом на 1 листопада 2020 року.

«Зауважу, підприємства державної та комунальної власності, які мають податковий борг, що виник станом на 1 листопада 2020 року також мають можливість скористатись правом на списання штрафної санкції та пені» - додав Олександр Туру.

Нагадуємо, що на період карантинних обмежень прийом відвідувачів у столичних центрах обслуговування платників здійснюється за попереднім записом в телефонному режимі із зазначенням причини відвідування.

З повагою,

Прес-служба ГУ ДПС у м.Києві

Більше інформації на сторінці у Facebook 

а також на каналі в YouTube 

 

Теги: податкова,податкова декларація,термін подання податкової декларації,податки,погашення податкового боргу, Олександр Туру, ГУ ДПС,ГУ ДПС у м.Києві,сплата податкових зобов’язань, списання штрафної санкції т, податковий борг з митних платежів, підприємства державної та комунальної власності, списання штрафної санкції та пені, податкове законодавство, погашення боргу,платники податків,Наявність податкового боргу,списання безнадійного податкового боргу,В які строки слід сплачувати податок та борг по ньому,Як списати пеню та штраф у разі сплати податкового боргу, кількість податкових боржників ,Як списується податковий борг ,Чи можна сплатити достроково відстрочений податковий борг,На який час через карантин може бути відстрочено податковий борг,ДПС простить штраф у разі сплати податкового боргу,Чи погашається податковий борг з каси підприємства,Як дізнатися про списання податкового боргу,відстрочення РРО для ФОП і податкові пільги,Податкові пільги для бізнесу на час карантину,пільги для бізнесу, ФОП можуть списати податковий борг через карантин,Як фізособи можуть дізнатися про свій податковий борг,розстрочення податкового боргу

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео