Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Арсен Аваков: «МВС розгортає інфраструктуру обслуговування авіаційної техніки»

Арсен Аваков: «МВС розгортає інфраструктуру обслуговування авіаційної техніки»
23594 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив 11 травня, під час Всеукраїнського форуму «Україна 30». 

«У місті Ніжин Чернігівської області розгортається інфраструктура обслуговування авіаційної техніки МВС. Там будуть обслуговуватись гелікоптери ДСНС, прикордонників, Нацгвардії та поліції. У перспективі цей майданчик стане центром технічного обслуговування гелікоптерів також для наших європейських партнерів», - сказав він. 

Наприкінці 2020 року на баланс Національної поліції передано геліко́птерний майданчик «Канів» у Черкаській області. На його базі створено Центр авіаційного забезпечення Нацполіції.

Арсен Аваков наголосив, що у планах на цей рік – отримання ще 28 гелікоптерів для потреб усіх служб системи МВС. Наразі Національна поліція отримала перші 2 сучасні гелікоптери H145 Airbus Hellicopters, 2 гелікоптери Н125 отримала Держприкордонслужба, 8 машин – вже стали до роботи у Державній службі з надзвичайних ситуацій та Нацгвардії.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що цього року спільно з Міністерством охорони здоров’я, МВС запровадило систему аеромеди́чної евакуації та підтримки трансплантології із залученням авіації МВС.

«Українці отримають максимально швидкий доступ до особливої медичної допомоги в ситуаціях, що загрожують їхньому життю та здоров’ю. Це критично важливо у важкодоступних та віддалених районах країни», - сказав він. 

Арсен Аваков наголосив, що МВС наразі реалізує, а також планує розпочати цього року декілька масштабних проектів. 

«В рамках міжурядового Договору з Французькою Республікою – триває активна співпраця щодо посилення морської безпеки і охорони кордону України. Завдяки цьому проекту українські прикордонники отримають сучасні катери, а промисловість України – технології щодо їх подальшого виробництва», - сказав він. 

Міністр внутрішніх справ наголосив, що локалізація 25 відсотків виробництва буде здійснена на суднобудівному заводі «Нібулон» у Миколаєві. Таким чином, українські корабельники отримають досвід міжнародної кооперації та доступ до сучасних світових технологій виробництва швидкісних суден.

Сьогодні, в рамках проведення Всеукраїнського форму «Україна 30» МВС продемонструвало сучасну техніку, яка використовується всіма підрозділами системи міністерства. 

Нагадаємо, що з 1 квітня вертоліт ДСНС перебуває на постійному чергуванні на Львівщині для надання екстреної допомоги населенню шістьох західних областей. Лише за перший місяць роботи вдалося врятувати сім громадян, які потребували термінової медичної допомоги. 

mvs.gov.ua

Теги: Арсен Аваков,Україна 30,ДСНС,МВС,МВС України,міністр внутрішніх справ України,авіація,H145 Airbus Hellicopters,Украина,Україна,Аваков,Арсен Аваков Википедия,Нацгвардія,Нацгвардия
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео