Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Злата Лагутіна: столичними платниками задекларовано до повернення майже 28,2 мільйони гривень сплачених податків

Злата Лагутіна: столичними платниками задекларовано до повернення майже 28,2 мільйони гривень сплачених податків
66934 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Протягом січня – квітня 2021 року кількість громадян, які задекларували право на податкову знижку, становить понад 4,4 тисячі осіб. До повернення задекларовано майже 28,2 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб», – повідомила начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна.

Звертаємо увагу, що цьогорічна деклараційна кампанія закінчилась 01 травня 2021 року. Проте громадяни, які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку, можуть подати декларацію до кінця року.

Нагадуємо, що таке право виникає у платників податків у разі понесення витрат, дозволених для включення до податкової знижки, перелік яких визначено у статті 166 Податкового кодексу України.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com 

Теги: Злата Лагутіна, Податкова, податки,начальник Головного управління ДПС у м. Києві Злата Лагутіна,податкова знижка,Украина,Україна,Лагутина,Лагутіна
Автор: wikibazacom

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео