Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Головне управління ДПС у м. Києві: скористайтесь правом на списання штрафної санкції та пені

Головне управління ДПС у м. Києві: скористайтесь правом на списання штрафної санкції та пені
370478 ПЕРЕГЛЯДІВ

Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що  Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072 передбачено списання штрафної санкції та пені у разі самостійної сплати платниками податків податкового боргу, який виник станом на 1 листопада 2020 року за основним платежем. Такий борг необхідно сплатити грошовими коштами протягом 6 місяців з дня набрання чинності Законом (з 10 грудня 2020 року по 9 червня 2021 року включно). Крім цього, платник податків забезпечує своєчасну і у повному обсязі сплату поточних податкових зобов’язань.

Щоб скористатись зазначеною нормою, платникам необхідно звернутись до контролюючого органу за місцем обліку податкового боргу із заявою.

З примірним зразком заяви можна ознайомитись ↓

Звертаємо увагу, що підприємства державної та комунальної власності, які мають податковий борг, що виник станом на 1 листопада 2020 року також мають можливість скористатись правом на списання штрафної санкції та пені.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

https://t.me/infoTAXbot

Підписуйтеся на канали інформування ДПС :

https://t.me/tax_gov_ua

facebook.com/TaxUkraine/

youtube.com/TaxUkraine

Теги: Головне управління ДПС у м. Києві,штрафні санкції,пеня,податковий борг,ДПС у м. Києві, списання штрафної санкції та пені

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео