Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Посилення контролю за великогабаритним та великоваговим транспортом – актуальне завдання для МВС – Денис Монастирський

Посилення контролю за великогабаритним та великоваговим транспортом – актуальне завдання для МВС – Денис Монастирський
51965 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це міністр внутрішніх справ України сказав, 27 липня, під час зустрічі з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим. У заході також взяли учать глава Нацполіції Ігор Клименко та перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Усі ми бачимо, яких трансформацій зазнають українські дороги. Завдяки Президентській  програмі «Велике будівництво» із занедбаних і зруйнованих вони стають новими й комфортними.  Отже, є завдання: якнайдовше зберегти в хорошому стані оновлені українські дороги. І для цього особливо актуальним є посилення контролю за великогабаритним та великоваговим транспортом», - зазначив Денис Монастирський. 

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи співпраці у посиленні відповідальності за перевантаження транспортом доріг. 

«Набираємо обертів і працюємо разом з Міністерством інфраструктури над аудитом  вже діючої системи габаритно-вагового контролю та взаємодіємо під час запуску нових об’єктів. Рух українськими дорогами має бути безпечним і комфортним для всіх», - сказав глава МВС.

mvs.gov.ua

Теги: міністр внутрішніх справ України,Ігор Клименко ,Олексій Білошицький, МВС,Велике будівництво,Денис Монастирський, Міністерство внутрішніх справ України,Украина,Україна,Монастирський,Денис Анатолійович Монастирський,Денис Монастирський МВС,Монастырский,Денис Монастырский,Білошицький ,Олексій Білошицький , Міністерство внутрішніх справ, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео