Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Правоохоронці мають протидіяти впливу корупціонерів на формування ринку землі - Денис Монастирський

Правоохоронці мають протидіяти впливу корупціонерів на формування ринку землі - Денис Монастирський
4214 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це міністр внутрішніх справ України заявив сьогодні, 6 серпня, під час координаційної наради в Генеральній прокуратурі України. 

"У питаннях боротьби з  корупцією хочу звернути увагу на ще один надважливий аспект. Наразі відбувається старт справжньої земельної реформи. Формується довгоочікуваний ринок землі. На цьому етапі ми зобов’язані запобігти впливу корупціонерів на цей важливий для держави сегмент ринку", - наголосив очільник правоохоронного відомства. 

Водночас Денис Монастирський наголосив, що МВС налагоджує ефективний механізм взаємодії з суспільством з метою викорінення корупції.

«Найбільш ефективний результат викорінення корупції – це від’єднання державного службовця, який надає держпослуги від громадянина, який ці послуги хоче отримати. Там, де вдається розірвати цей зв’язок, маємо найбільший ефект. Це і отримання онлайн послуг, це і автоматична фіксація порушень ПДР. Саме тут, на мою думку, закладено потенціал боротьби з корупцією», - сказав міністр внутрішніх справ. 

Своєю чергою, голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що за перше півріччя цього року слідчими розслідувалось  майже три тисячі кримінальних корупційних проваджень. Минулого ж року зазначений показник становив трохи більше  двох  тисяч.

«Серед корупційних посягань найбільше вчинено  у  бюджетній сфері – 412, земельних відносин – 78, у сфері охорони здоров’я – 66 та  фінансово-кредитній сфері– 47», - сказав очільник Нацполіції. 

Ігор Клименко наголосив, що Верховною Радою прийнято Закон, відповідно до якого злочини, пов’язані з декларуванням недостовірної інформації та неподанням суб’єктом декларування декларації віднесено до кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

«За результатами вжитих заходів Національною поліцією вже розпочато досудові розслідування за фактами вчинення 45 відповідних кримінальних правопорушень», - додав голова НПУ. 

За словами Ігоря Клименка позитивним чинником у напрямку протидії корупції є боротьба з її організованими формами.  Так,  поліцією задокументовано 55 організованих груп та 2 злочинні організації.  До їх складу входило 207 осіб. 

Нагадаємо, нещодавно оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області викрили посадовця, який вимагав за непроведення демонтажу торговельних об’єктів та виготовлення документів на їх розміщення на території Суворовського району м. Одеси.

Департамент комунікації МВС України 

 

7VTOsmMOMqUlmzyGC1tCyG6ynszBrzdxHZ7S2GKT.jpg

MBFq2GJT0Nhw2QNVXrCSkGLzS3RdHEerBSCOCZrh.jpg

pE8wk9UxdDHZePpQXNQL2zzaCSlMFnJ1r2pZME2t.jpg

gcpYG7WrMNdNYASEFC30iMroHM3p1D31MRlO9Ano.jpg

t6VZ6xJiihHXux0iaRkBrTH0NFFMoLJEdtg7i8dz.jpg

mvs.gov.ua

 
Теги: Правоохоронці ,Денис Монастирський,Денис Анатолійович Монастирський,міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський ,Денис Монастирський МВС,корупціонери,міністр внутрішніх справ України, ПДР,Украина,Україна,Монастирський,Денис Монастырский,Монастырский,Монастирський МВС,Європа,Европа,МВС, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України,МВСУ, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,Очільник МВС,Ігор Клименко ,Клименко,Одеса,Одесса,Департамент комунікації МВС України ,Департамент комунікації ,МВС Украины,МВС України,Одеська область, Одесская область,НПУ, Національна поліція, Національна поліція України,Национальная полиция,Национальная полиция Украины,Нацполіція,Нацполіція України,Нацполиция,Нацполиция Украины, Верховна Рада,Верховна Рада України, Верховная Рада,Верховная Рада Украины,ВР,ВРУ,ПДР,голова Нацполіції Ігор Клименко,голова Нацполіції Клименко
Автор: wikibazacom

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео