Воронін та Воробей – експерти матчів Ліги чемпіонів

Воронін та Воробей – експерти матчів Ліги чемпіонів

Вчора в Києві відбулась презентація футбольного сезону на телевізійних каналах «Футбол 1» та «Футбол 2», в рамках якої власник каналів Олександр Денисов доповів про деякі нововведення, що виносяться на розсуд телеглядачів.

Так, однією з головних новинок буде трансляція Ліги чемпіонів та Ліги Європи, матчі з яких будуть висвітлюватись в програмах даних каналів – «Ніч Ліги чемпіонів» та «Шлях до Базеля». Так, директор каналів обіцяє кожного «футбольного» дня – вівторок-четвер, транслювати три або чотири матчі в он-лайн режимі.

Також оновлюється і експертний склад. Так, в рамках передачі «Ніч Ліги чемпіонів» в ролі експерта виступатиме Андрій Воробей, під час матчів «Шахтаря», а ось Андрій Воронін доповідатиме під час динамівських поєдинків.

Особлива увага каналів буде зосереджена на транслювання української Прем’єр-ліги.

 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...