До України приїде міністр торгівлі Сполучених Штатів

До України приїде міністр торгівлі Сполучених Штатів

26-27 жовтня Україну відвідає міністр торгівлі Сполучених Штатів Пенні Прітцкер. Метою візиту є підтримка України з боку США та допомоги в укріпленні української економіки.

З дводенним візитом до України приїде міністр торгівлі Сполучених Штатів Пенні Прітцкер. Вона перебуватиме у Києві 26-27 жовтня. Своєю метою Прітцкер назвала підтримку української влади адміністрацією українського президента і народу держави, а також допомогу в укріпленні економіки країни.

Під час візиту Пенні Прітцкер має відбутися її зустріч з Петром Порошенком і Арсенієм Яценюком. Під час спілкування з Президентом та прем’єр-міністром України американський міністр обговорять прогрес у програмі економічних реформ в Україні.

Американського міністра супроводжуватимуть чиновники та топ-менеджери зі Сполучених Штатів, які планують обговорити з українськими спеціалістами перебіг економічних реформ та зусиль, які потрібні для укріплення бізнес-клімату в Україні. До складу цієї групи за попередніми даними ввійдуть керівники американських банків, агропромислових підприємств та деяких міжнародних корпорацій.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...