Розмова Президента України із нардепами "Самопомічі" щодо подій у Кривому Розі

Розмова Президента України із нардепами "Самопомічі" щодо подій у Кривому Розі

Відбулися переговори Петра Порошенко із представниками політичної партії "Самопоміч" щодо ситуації з приводу 2 туру виборів у КР, які пройшли п’ятнадцятого листопада, і у яких прийняв участь депутат від даної партії - Юрій Милобог.

Така інформація з’явилась на офіційній сторінці Фб нардепа від "Самопомочі" - Єгора Соболєва, який повідомив про переговори своїх колег разом із Петром Порошенко щодо вирішення проблем із фальсифікацією виборів.

Соболєв зазначає, що Конституція зобов’язує зупинити незаконні дії під час голосування, фальсифікацію результатів та викрадення голосів у суспільства: "Якщо держава не в змозі вирішити ці проблеми, то невдовзі самі громадяни візьмуть справу у свої руки, вимагаючи свобод та самоврядування".

У результаті виборів у Кривому Розі мером обрали Юрія Вілкула, представника Опозиційного блоку.

На що головою ЦВК, Михайлом Охендовським, було заявлено, що ці вибори прийшли незаконно.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...