На українських аграріїв працюватимуть “розумні” теплиці

На українських аграріїв працюватимуть “розумні” теплиці

Завдяки співпраці аграріїв та IT-технологій в Україні з’являться “розумні” теплиці. Головне завдання таких теплиць — можливість керування процесом вирощування рослин дистанційним способом.

Скоро в Україні з’являться новітні “розумні” теплиці. Українські спеціалісти розроблять можливість керування процесом вирощування сільськогосподарських рослин без безпосередньої участі людей — за допомогою дистанційного керування. Це стане можливим завдяки поєднанню досягнень сфери інформаційних технологій та розробок спеціалістів з сільського господарства.

Перші дослідження вирощування сільськогосподарських рослин інноваційними методами спеціалісти провели на окремих овочах та садових квітах, після чого провели експеримент з вирощуванням полуниці.

Як розповідають спеціалісти, для досягнення такої мети потрібно використовувати спеціальні модульні системи, що складаються з пункту керування та датчиків, що показуватимуть температуру, рівень вологи та інші зовнішні показники.

На даний момент працює одна експериментальна теплиця, яка демонструє хороші показники і бере участь у різних тематичних виставках. Зараз компанія шукає інвесторів, щоб отримати кошти, що допоможуть створити цілу серію такого виробництва.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...