Володимир Кличко проведе лише один реванш з Ф'юрі

Володимир Кличко проведе лише один реванш з Ф'юрі

Володимир Кличко оголосив, що реванш, який він має провести у липні з Тайсоном Ф'юрі, стане останнім поєдинком з британським спортсменом. Після того як Кличко поверне втрачені пояси, він не збирається більше проводити бої з цим спортсменом.

Володимир Кличко повідомив, що він планує провести лише один бій з британським боксером Тайсоном Ф'юрі, з яким матиме реванш у липні 2016 року.

Кличко розповів, що за контрактом, що був підписаний між боксерами, не передбачає можливості третього бою, тому за будь-якого закінчення поєдинку він буде останнім.

Реванш між Володимиром Кличком та Тайсоном Ф'юрі відбудеться 9 липня 2016 року у Манчестері, саме на ньому вирішиться доля чемпіонських поясів за версіями WBO, WBA и IBO, які український спортсмен утратив після минулого бою.

Тайсон Ф'юрі також зробив зізнання: за його словами, після протистояння з Володимиром Кличком планує завершити свою спортивну кар'єру і залежно від результату бою або “забере все, або залишиться ні з чим”.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...