Едді Мерфі — вдев'яте батько

Едді Мерфі — вдев'яте батько

Американський актор Едді Мерфі знову став батьком. Новонароджена дочка, матір'ю якої є актриса і модель Пейдж Батчер, стала дев'ятою дитиною кінозірки. Зіркові батьки вже повідомили, яке ім'я обрали для дочки.

Актор Едді Мерфі, який вже досяг 55 років, став батьком у дев'ятий раз. 3 травня актриса і модель Пейдж Батчер, з якою актор зустрічався останні кілька років, народила йому дочку, яку назвали Іззі Уна.

Едді Мерфі вже має п'ятьох дочок та трьох синів. Зокрема, п'ятеро дітей в актора — від шлюбу з Ніколь Мітчел, після чого ще одну дочку Мерфі народила співачка Мелані Браун, а ще два сини з'явилися в актора у 1989 та 1990 роках у результаті стосунків з іншими жінками.

Для актриси та моделі Пейдж Батчер, якій виповнилося 36 років, новонароджена дочка поки є єдиною дитиною.

Таким чином, Едді Мерфі, ставши батьком дев'яти дітей, є одним з зіркових рекордсменів, перевершивши інших багатодітних батьків, таких як Мел Гібсон, Стінг і Брюс Вілліс.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...