Гройсман заявив про глобальний ремонт українських доріг

Гройсман заявив про глобальний ремонт українських доріг

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що найближчим часом (травень-червень поточного року) в нашій державі розпочнеться масштабний ремонт дорожного полотна. Повідомлення глави уряду можна прочитати на офіційній сторінці у соціальній мережі Twitter.

Крім того, за словами Володимира Гройсмана, уряд буде жорстко реагувати на випадки неякісного ремонту і службових зловживань при будівництві доріг.

«Я теж, як і ви, їжджу тими ж дорогами, і бачу, в якому критичному стані вони знаходяться. Ми змусимо дорожні служби працювати з новою якістю! », - йдеться у пості урядовця.

Раніше повідомлялося, що уряд України вивчає можливість будівництва і ремонту доріг за рахунок спеціального фонду, який буде наповнюватися за рахунок акцизів. Нагадаємо, Кабмін виділ 19 млрд. Гривень на комплексний ремонт автодоріг в країні.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...