Для того, щоб в Україні було кіно, потрібні гроші

Для того, щоб в Україні було кіно, потрібні гроші

Існує потреба у внесенні змін до закону про державну підтримку кінематографії. Не можна зосереджуватися на виробництві українського кіно і забувати про його просування на нашому і зарубіжному ринках.

На жаль, на сьогоднішній день ситуація невтішна – українські продюсери не мають коштів на те, щоб поїхати з вже готовим проектом на Каннський фестиваль.  Про це заявив Пилип Іллєнко, голова Держкіно України.

За словами Іллєнка, головна проблема українського кінематографу полягає в тому, що ми вже маємо можливість фінансувати виробництво, проте можливості просування – порівняно мізерні – як на вітчизняному ринку, так і закордоном.

Звичайно просування у сфері кіно – річ недешева, проте інакше ніхто не помітить українське кіно.

Наразі у просуванні українських фільмів допомагають партнери. Одним із них є Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього». Вони підтримують молодь на Каннському фестивалі-2016. Також фонд оплатив риночні покази чотирьох повнометражних українських фільмів.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...