Українці більше не зможуть їздити на заробітки до Польщі

Українці більше не зможуть їздити на заробітки до Польщі

Польський уряд планує внести ряд змін, що призведе до обмеження можливостей працевлаштування для заробітчан з України.

Згідно з реформами Євросоюзу, починаючи з 3 жовтня 2016 року для того, щоб отримати роботу, іноземцеві необхідно буде отримувати дозвіл на працевлаштування у місцевому Міністерстві праці. Спрощенні умови для українських працівників в Польщі, які існували протягом останніх дев’яти років, перестануть діяти. Через це процедура працевлаштування стане значно складнішою.

Подібні зміни викликають незадоволення не тільки серед самих мігрантів, але і серед роботодавців. За їх словами, українці – дуже працьовиті і відповідальні робітники. Нагадаємо, що минулого року, згідно за даними, на заробітки до Польщі поїхало близько 700 тисяч заробітчан з України. Разом вони наповнили польський бюджет майже на 2 млрд євро.

Роботодавці зараз міркують над тим, яким чином можна обійти нові правило. Проте невідомо, чи погодиться на їхні умови польська влада, адже це може загрожувати напливом мігрантів.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...