Розробники Siri створили більш досконалий штучний інтелект

Розробники Siri створили більш досконалий штучний інтелект

Схоже, що Siri не позаздриш. Робота над новим проектом, який, згідно з чутками, може розгромити Siri вщент, завершена.

Відомо, що двоє розробників голосового асистента Siriвідлучилися від проекту незадовго після того, як його викупила мегакорпорація Apple. Вони пішли для того, щоб заснувати власний стартап під назвою Viv, який також спеціалізувався на розробці штучного інтелекту. І нарешті вони закінчили роботу. Презентація нового помічника Viv відбудеться вже в понеділок.

За словами творців програми, Vivбуде значно досконалішим за аналогічні програми, представлені на ринку на сьогоднішній день, включаючи також Siri, Cortana та Google Now. Vivздатний розуміти більш складні команди і обробляти складніші запити. Якщо це дійсно так, то мова йде не просто про асистента, а про повноцінного віртуального особистого помічника.

Більше інформації про Viv ми зможемо дізнатися наступного тижня. Наразі відомо, що програма не буде випускатися у формі окремого додатка, а стане повноцінною платформою, доступною для використання різними розробниками.

 

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...