Українці зможуть безкоштовно їздити до Румунії

Українці зможуть безкоштовно їздити до Румунії

Оформлення румунської візи для українців стало безкоштовним. Щодо рішення про скасування плати за оформлення віз, до якого дійшли офіційні представники України і Румунії, оголосили у відповідному відомстві Міністерства внутрішніх справ України.

З травня 2016 року українці зможуть оформлювати довгострокову візу до Румунії абсолютно безкоштовно. Таке рішення прийняли очільники Міністерств зовнішніх справ обох країн під час зустрічі у Солотвиному, Закарпатської області, що відбулася 6 травня.

Тепер, згідно з договором, підписаним Павлом Клімкіним і його колегою Лазарем Коменеску, українці і румуни зможуть перебувати в обох країнах до 90 днів без оплати за оформлення довгострокової візи.

Підписання цього договору стало результатом кількох етапів переговорів, що відбувалися в останні місяці.

Як відомо, Україна очікує ще одного важливого рішення від Євросоюзу — імовірно у вересні Європарламент голосуватиме про введення безвізового режиму з Україною та Грузією.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...