Меган Фокс розповіла про свою третю дитину

Меган Фокс розповіла про свою третю дитину

Актриса Меган Фокс повідомила про стать дитини, яку має незабаром народити. За інформацією, наданою офіційними джерелами, у родині Меган та актора Брайана Остіна Гріна народиться третій син.

Актриса Меган Фонс, яка скоро втретє має народити, вперше розповіла про стать майбутньої дитини. Зірка “Трансформерів” імовірно народить третього хлопчика. В акторської пари Меган Фокс та Брайана Остіна Гріна вже є двоє дітей — їм відповідно три з половиною і два роки. Актори перебувають у шлюбі з 2010 року, до одруження їхній роман тривав близько шести років.

Даючи інтерв'ю одному з американських джерел, Меган Фокс розповіла, що вагітність дуже впливає на неї. Враховуючи те, що в неї вже є двоє дітей, актрисі ні на що не вистачає часу, у тому числі на сон і відпочинок.

Як відомо, третя незапланована вагітність зірки кіно стала на заваді процесу розлучення акторської пари, який вже було розпочато. Для того, щоб приділити одне одному більше уваги і налагодити стосунки, пара поїхала на відпочинок на Гаваї, де папараці змогли зафіксувати цікавий стан Меган.