Оззі Осборн зник після сварки з дружиною

Оззі Осборн зник після сварки з дружиною

Фронтмен і один із засновників гурту Black Sabbath Оззі Осборн безслідно зник. Після сварки з дружиною, музикант пішов з дому, і, починаючи із середи минулого тижня, ніхто не може знайти його.

Сварка виникла через Мішель, фанатку, до якої приревнувала Оззі його дружина Шерон Осборн. За даними приближеного до сім’ї Осборн джерела, Шенон прощати чоловіка наразі не збирається.

Після скандалу вдома Озза Осборн перебрався до готелю в Беверлі Хіллз, проте незабаром виїхав звідти.

Власні діти не можуть знайти свого батька. Син Оззі Осборна безуспішно намагається знайти батька аби надоумити його. Сестри Келлі й Еймі дуже стурбовані. Уся родина перебуває в шоковому стані від того, що відбувається.

Нагадуємо, що Оззі Осборн став популярним після заснування групи BlackSabbath. Колектив отримав дві премії «Греммі» та продав понад 70 мільйонів копій своїх альбомів по всьому світу.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...