Sony запатентувала контактну лінзу, яка зніматиме фото та відео

Sony запатентувала контактну лінзу, яка зніматиме фото та відео

Компанія Sony подала патент на розробку лінзи, за допомогою якої можна буде знімати фото та відео. У цьому пристрої планується зробити навіть вбудований модуль для збереження матеріалу, тому можна говорити про його повну самодостатність.

Також у пристрій планують включити блок управління (з функціями зума і автофокусу), а також п’єзоелектричні датчики. Останні дозволять реєструвати рух повік. І виходячи з того, як довго будуть заплющені очі, пристрій буде розрізняти мимовільне кліпання від усвідомленого сигналу камері.

Енергія для роботи лінзи передаватиметься дистанційно з телефону, планшету чи комп’ютеру радіохвилями, індукційним шляхом чи методом електромагнітного резонансу.

Звичайно, що це лише патент і до його втілення у життя лишається багато технологічних та нормативних перешкод, але той факт, що визнаний лідер електронної індустрії розглядає таку можливість, вже сам-собою вселяє оптимізм.

 


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...