В рейтингу ФІФА Україна займає 22 місце

В рейтингу ФІФА Україна займає 22 місце

Сьогодні федерація національних та континентальних футбольних асоціацій – ФІФА оновила рейтинговий список національних збірних.

Порівнюючи із останніми оновленнями, які проводились федерацією у квітні, в рейтингу, особливо в його перших 10 позиціях, особливо нічого не змінилося. Це пояснюється тим, що ті збірні, які очолюють рейтинг – не грали протягом часу оновлення списку.

Відповідно до оновлених даних, українська футбольна збірна не перемістилась зі свого 22-го щабля і залишилась на старому місці.

За останніми даними десятку перших в рейтингу очолює збірна Аргентини, за нею слідує бельгійська команда та збірна Чилі. Далі по списку розташувались команди - Колумбія, Німеччина, Іспанія, Бразилія, Португалія, Уругвай і Англія.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...