Джастін Бібер прикрасив обличчя татуюванням

Джастін Бібер прикрасив обличчя татуюванням

Популярний співак Джастін Бібер послідував зірковій моді і зробив на обличчі татуювання. Артист похвалився своїм новим іміджем, виклавши фотографію крупним планом у своєму мікроблозі одразу після відвідування тату-салону.

Канадський співак Джастін Бібер вирішив змінити імідж, тому зробив татуювання на обличчі. Молодий виконавець набив невеличкий хрестик біля ока, у цьому, за словами зірки, він є послідовником інших великих музикантів.

Ініціативу молодого співака підтримав його друг-фотограф Джо Терміні, який склав компанію зірці і зробив таке саме зображення.

Підписники мікроблогу співака неоднозначно відреагували на новий імідж улюбленця: деяким користувачам сподобалося татуювання, але окремі прихильники висловилися негативно, засудивши обновку зірки. Окремі користувачі зауважили, що татуювання Джастіна Бібера настільки маленьке, що вони навіть не помітили його на фото.

За зізнанням молодого співака, його давньою мрією було прикрасити своє тіло татуюванням, тож лише тепер, коли зірці виповнилося 22 роки, він наважився на це.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...