Джулія Робертс порушила дрес-код Каннського фестивалю

Джулія Робертс порушила дрес-код Каннського фестивалю

Голлівудська актриса Джулія Робертс здивувала всіх присутніх на цьогорічному Каннському кінофестивалі — зірка з'явилася на червоній доріжці босоніж. Цей вчинок помітили папарацці, які одразу ж зафіксували порушення дрес-коду заходу.

13 травня, у третій день Каннського кінофестивалю-2016 у Франції, голлівудська актриса Джулія Робертс привернула до себе увагу присутніх: зірка з'явилася на червоній доріжці цього урочистого заходу без взуття. Присутні помітили це серйозне порушення правил кінофестивалю не одразу — відсутність взуття кинулася у вічі, коли під час підйому по сходах зірка трохи підняла сукню.

Оскільки на інших кадрах, які зробили у цей день папарацці, Робертс була взута у туфлі на високих підборах, журналісти припустили, що актриса на деякий час зняла незручне взуття, щоб відпочити.

При цьому такий вчинок є серйозним порушенням дрес-коду Каннського фестивалю — минулого року зірок, які дозволили собі з'явитися на червоній доріжці у босоніжках або балетках, не пустили до урочистої зали.

Як відомо, Джулія Робертс приїхала на Каннський фестиваль уперше за свою акторську кар'єру.


СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...